Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Літо - найчудовіша пора року для того, щоб затіяти герметизацію міжпанельних швів звернувшись до промислових альпіністів. Фахівці рекомендують проводити герметизацію стиків в тепле і сухе пору року. Стежити за регулярністю таких робіт і економити на опаленні, а також охолодженні приміщення. На жаль, найбільш часто вимагають подібного ремонту мешканці панельних будинків. Не варто чекати парафій заморозків, щоб потім в три дорого і в поспіху починати організовувати ремонт. Запросіть майстрів вже зараз для обговорення та аналізу стану міжпанельних швів вашого житла.

Дуже часто часто ми можемо відчувати, знижену температуру в панельних будинках. Знаходження будинку складно назвати комфортним. Причина ж криється в негерметичність міжпанельних швів через що може відбуватися промерзання стін, а на стелі утворюватися цвіль і грибок. До причин таких складнощів можна віднести:

- при будівництві недотримання технологічних норм;
- впливу природних опадів;
- деформація через температурних крайнощів;
- старіння і руйнування герметизуючих матеріалів.

Як правило ЖЕКи не вирішують дані проблеми і вогкість в холодну пору року з конденсатом їх мало цікавить. Промислові альпіністи зроблять герметизацію міжпанельних швів швидко, професійно і якісно. Також ви можете поцікавитися про суміжних роботах з фасадом, утепленням балконів, ремонтом козирка і так далі. Майстри повноцінно зроблять ремонт подбають про те, щоб ваша квартира була надійно утеплена. Від закладення швів залежить набагато більше, ніж вам здається. І процес цей аж ніяк не простий. Він кілька етапний і проводиться на висоті вручну.

Існує кілька способів герметизації швів
Поверхнева герметизація швів. Наприклад з розкриттям панельних швів і без. Який найбільше підійде саме вам - треба запитати у промислових альпіністів Києва і Харкова. Або зателефонуйте за номером телефону, вказаним на цьому сайті!

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35