Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Негабаритні вантажі підняти на висоту

 

Підйом негабаритних вантажів, якщо відсутній ліфт можливий. Якщо вага вантажу не перевищує 400 кг, ми зможемо підняти його на висоту близько 100 метрів. Можливо обговорення робіт і з більш важкою вагою, в таких випадках потрібно попередньо проаналізувати схему і бачити вантаж і місце підйому.

Іноді меблі не проходить крізь вхідні двері, а використання вантажного ліфта неможливе і сходові прольоти занадто тісні, але це все сьогодні абсолютно не проблема. Промислові альпіністи зможуть доставити будь-який вантаж через вікно або балконний отвір. Це можуть бути предмети меблів або інтер'єру, будь-що.

При великій висоті і додаткових складнощів типу дерев або рекламних та інших конструкцій, коли не вийде скористатися автокраном або автовишкою, єдиний спосіб підйому негабаритного вантажу - промислові альпіністи. Висотні роботи допоможуть вам підняти що завгодно на необхідний поверх. Спеціальні технології дозволяють навіть одному, не найсильнішому промисловому альпіністові піднімати речі вагою до 150 кг! Ми використовуємо поліспаст, електричні лебідки, автотехніку і інші ефективні способи підняття вантажів на висоту. Таким чином ми справляємося з будь-якими перешкодами на шляху: будь-то виступаючі рекламні конструкції, козирки, прожектори і т. д.

Залежно від висоти будівлі, ваги і габариту буде різнитися ціна підйому вантажу. Також враховуються архітектурні особливості фасаду і погодні умови. Зателефонуйте нам для попередньої оцінки вартості саме у вашому випадку. Наші фахівці зроблять це безкоштовно.

Перед роботами узгодьте дозволений вихід на покрівлю. Проведіть виміри вантажу і віконного отвору (враховуйте упаковку). При використанні електричної лебідки необхідна можливість підключення її до мережі напругою 380В.

Яка б не була висота пам'ятайте - не варто ризикувати здоров'ям і життям. Підйом вантажів альпіністами - це не дорого, швидко і зручно!

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35