Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Фарбування фасадів промисловими альпіністами

Мало побудувати будинок, за ним ще потрібно регулярно стежити: за естетичним виглядом, підтримувати в міцному, безпечному стані. Фасадні роботи - це сфера, якою займаються промислові альпіністи. У Києві та Харкові є група надійних, сумлінних і перевірених альпіністів, які беруться за самі складновиконувані завдання.

Для початку ремонту або фарбування фасаду потрібні підготовчі роботи. Але перед цим добре б встановити причини його руйнування. Адже куди простіше часом усунути причину, ніж постійно ремонтувати або фарбувати фасад. Промислові альпіністи професійно проаналізують стан фасаду і проведуть діагностику руйнувань. Наприклад на фасаді можуть з'явиться тріщини від усадки будівлі або обсипатися штукатурка через неправильну адгезію матеріалів, цвіль на фризах і карнизах через неправильно підібрані матеріали, які формують дуже вологий, слабоперевітрюваємий мікроклімат.

Спочатку робіт потрібно провести очищення фасадів, проаналізувати чи потрібен ремонт водостічної системи, відливів і карнизів, простукати плитку, щоб через кілька місяців праця промислових альпіністів НЕ була даремною, а ваші гроші пішли на вітер. Іноді промислові альпіністи встановлюють риштування і вживають різноманітне обладнання, для максимально якісних робіт. Після ремонтних робіт і очищення фасаду знадобиться штукатурка, шпаклівка, грунтовка і фарбування фасаду.

Кожен етап - серйозний і трудомісткий процес, тим більше на висоті. Якщо вам здається, що все виглядає просто - це не так. Починаючи від правильно підібраних інструментів і закінчуючи правильними мазками і кількістю шарів фарби. Майстри строго стежать за етапами підсихання, враховують, що вона може поміняти колір, стежать за рівномірністю нанесення і, що найважливіше - за безпекою на висоті.

НЕ варто ризикувати своїм життям і здоров'ям, якщо будівля висока. Поручіть навіть прості для вас роботи, але на висоті, професіоналам.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35