Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Різні роботи на висоті

На високих будівлях і спорудах роботи набагато більше, ніж може здатися на перший погляд. І всім цим займаються промислові альпіністи. Висотні роботи - серйозна і відповідальна сфера, яка допоможе вирішити кожному безліч завдань. Одна з таких завдань - монтажні роботи з рекламними вивісками на висоті.

Часто люльки і будівельні ліси обходяться замовникові в кругленьку суму. Їх установка і демонтаж трудомісткий і долговремен. Промислові альпіністи Києва і Харкова працюють вправно і без нічого: з альпіністським обладнанням, що допомагає заощадити гроші і терміни відведені для монтажу.

Майстри виконають роботу швидко і якісно. Не варто недооцінювати це рішення. Ми працюємо з верхніми поверхами ТРЦ. Для нас немає занадто високих споруд. Будь-яка архітектура нам по плечу. Рекламні банери та короби часто вивішують в найкоротші терміни. Тільки у замовника з'являється ідея про рекламу: ми вже готові заяву про це розмістити на верхньому поверсі будівлі. Конструкцій реклами може бути також безліч: білборди, банери і брандмауери і так далі. Також ми монтуємо освітлення до реклами в самих важкодоступних місцях.

Будь-монтаж починається з опрацювання кріпильної системи. Детально встановлюються окремі елементи. Промислові альпіністи володіють усіма необхідними знаннями. Вони в курсі, який відступ від фасаду повинен бути. Що використовувати в якому разі для кріплення: мотузки або капронові стяжки. Підйом і монтаж металевої рамки для реклами і інші моменти.

Все про що потрібно буде подумати клієнту: яку він хоче рекламу. А про решту подбаємо ми. Як і про надійність конструкції, довговічності і безпеки для перехожих під нею людей. Рекламне освітлення кріпиться як правило до каркасу реклами на кронштейнах. Ми підкажемо і підберемо довжину та іншу необхідну фурнітуру для монтажу рекламного банера. Які б конструкції вам не спало на думку розмістити на висоті - звертайтеся до промислових альпіністів!

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35