Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Літо — саме час для того, щоб задуматися про зиму. А точніше, про місце, де взимку ми проводимо найбільше часу — про будинок.

Утеплення фасадів — це головний профіль в роботі промислових альпіністів. В даному напрямку потрібні кваліфіковані досвідчені фахівці, які мають значний досвід промислових робіт на висоті. Так замовник зможе бути 100% впевнений в тому, що фасад будинку буде якісно утеплений, і холодна, сира, вітряна погода не принесе проблем оселі. Промислові альпіністи запевняють, що утеплення фасаду краще проводити в сухий погодний сезон. В такому випадку буде дотримано всі технології, що за підсумком дасть високий рівень надійності і тривалий термін служби утеплювача. Утеплений будинок значно зекономить витрати на опалення і кондиціонування влітку.

Правильне розуміння таке, що сьогодні герметизація міжпанельних швів і утеплення фасаду — не розкіш, а необхідність для економії коштів. Способів утеплення може бути кілька. Наприклад так називають не вентильований фасад. Це поширений спосіб використовується на зовнішніх стінах будинку. На сітку зовні кладеться зовнішня штукатурка. В такому випадку декілька відсутня пароізоляція, тому спосіб злегка програє способу «вентильований фасад». Перший метод швидше і дешевше, другий більш дорогий і трудомісткий.

Крім утеплювального матеріалу фасад має прошарок повітря, який не дозволяє збиратися волозі і має ефект пароізоляції. З утеплювачів використовується пінопласт або мінеральна вата, а також профілі та листи сухої штукатурки. Все це тримається на своєрідному каркасі. Спосіб зменшите тепловтрати і проводиться за допомогою будівельних лісів.

Важливо не забувати про утеплення балконів і лоджій, через який часто проходить до 90% тепловтрат. Стіни також утеплюються і зсередини. Про те, який спосіб найбільш підійде вам — дізнайтеся безкоштовно у промислових альпіністів.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35