Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ
Промышленные альпинисты Промышленные альпинисты Промышленные альпинисты
Промышленные альпинисты Промышленные альпинисты Промышленные альпинисты
Промышленные альпинисты Промышленные альпинисты Промышленные альпинисты
Промышленные альпинисты Промышленные альпинисты Промышленные альпинисты

ФАСАДНІ РОБОТИ

КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ

МОНТАЖНІ РОБОТИ

ІНШІ ПОСЛУГИ


Про компанію

Компанія «Альпіністи» - це об'єднання декількох ТОВ та ФОП в містах Київ, Харків і становить практично одне ціле, управляється тільки досвідченими фахівцями.

Ми працюємо з великим колом клієнтів, починаючи від невеликих приватних замовлень, і закінчуючи великими компаніями.

Більш детальніше про наших замовників в меню «Наші клієнти»

Детальніше


Висотні роботи методом промислового альпінізму

Промисловий альпінізм — це спеціальна технологія виконання висотних робіт з використанням альпіністського спорядження і мотузок.

Промисловий альпінізм, або як кажуть альпіністи-професіонали, "промальп" зустрічається досить часто. Будівельні, рекламні, клінінгові компанії часто виконують висотні роботи методом промислового альпінізму. Така технологія виконання висотних робіт актуальна в сучасному світі, без неї неможливо уявити як буде виконуватися та чи інша робота. Уявіть, потрібно виконати роботу на N-поверсі, а прикріпити навісну люльку, поставити ліса або автовишку практично неможливо.

Причин може бути безліч:

  • неможливість установки лісів або навісних люльок через особливості даху або форму фасаду будівлі;
  • під'їзд і установка автовишки до місця виконання робіт неможливий;
  • робота виконується на дуже високій висоті;
  • малий обсяг виконуваних робіт.

Компанія «Альпіністи» виконає будь-які види висотних робіт в Києві, Харкові без застосування люльок, лісів і автовишок. Ми готові до будь-яких видів і складнощів у виконанні висотних робіт на умовах підряду, або субпідряду.

Виконання висотних робіт методом промислового альпінізму дешевше, практичніше і компактніше ніж, наприклад, вартість установки лісів.

Висотні роботи проводяться на професійному рівні, так як завжди є фактор ризику. Альпіністи повинні якісно виконати роботу, при цьому забезпечити себе, не пошкодити конструкції даху, фасаду, а також захистити інших людей від можливого падіння предметів зверху.

На всі свої роботи ми даємо гарантії, також ми надаємо рекомендації наших клієнтів. Наша компанія «Альпіністи» на ринку Києва, Харкова вже більше 5 років. Команда альпіністів — високопрофесійний колектив який знає свою роботу і має величезний досвід виконання висотних робіт. Всі альпіністи мають допуск до висотно-верхолазних робіт.

Основні види висотних робіт, які ми виконуємо це — утеплення стін фасадів, миття вікон і фасадів, фасадні роботи, монтажні роботи, підйом вантажів, обрізка і спил дерев, а також інші роботи на висоті.

Ми проводимо моніторинг (перевірку) якості виконання висотних робіт. Іншими словами, це перевірка якості виконання висотних робіт у інших промислових альпіністів. Проводимо обстеження будівель, дахів, церков, мостів, даємо рекомендації для усунення пошкоджень. Докладаємо до цього також фото-відео та документальний звіт про стан висотних конструкцій і якість робіт. Ми готові співпрацювати з фірмами і організаціями на договірних умовах.

веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35