Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Реставрація храмів, церков. Ремонт, фарбування куполів хрестів

Ремонт і фарбування куполів і хрестів — одна з пріоритетних робіт нашої компанії. Ремонт промисловими альпіністами набагато дешевше, ніж громіздка установка лісів, на яку йде багато часу тільки на її установку. А уявіть, що потрібно пофарбувати хрест або відремонтувати купол, а висота метрів 50-60. Ви захочете ставити ліса, тільки через одного хреста або невеликого купола? А якщо, з огляду на те, що на фасаді знаходяться декоративні елементи, і ліса потрібно зміцнювати до стіни фасаду. При установці і демонтажу лісів, фасад може зіпсуватися.

Ремонт куполів є одвічною проблемою в українських православних або католицьких церквах. Згодом метал іржавіє, втрачається колишній золотистий відблиск куполів, хрестів. В куполах з'являються щілини і отвори, через які затікає вода. А якщо враховувати, що купола з дерев'яних перекриттів, то це неминуче тягне за собою гниття балок і дощок. Згодом це призводить до неконтрольованої корозії, гниття і руйнування конструкцій. Ще посилюється тим, що дістатися до місця робіт стандартними методами непросто, або неможливо. Тут допомогти зможуть вам альпіністи.

Щоб дістатися до місця роботи, ми використовуємо метод армійського альпінізму і технологію промислового альпінізму.
Це пов'язано з тим, що при завершенні будівництва зазвичай забувають залишити сходи, мотузку або ланцюг. Але найчастіше стан їх дуже критичний. Ось тому настільки важко буває дістатися до хреста або купола. При сходженні, ми гарантуємо, що пошкоджень фасаду і його елементів не відбудеться.

Реконструкція Вознесенського собору, в м. Переяслав-Хмельницький.
Заміна покрівлі куполів, фарбування, ремонт фасаду

 

                          После

                                                До                                                                  Після

У нашій компанії є многолітній досвід реставрації, фарбування і ремонту куполів, хрестів всіх видів складності. Ми завжди допоможемо там, де Вам здається, що це неможливо. Безвихідних ситуацій у нас не буває.

веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35