Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Прибирання снігу з дахів, очищення покрівлі даху від снігу, криги, бурульок

Прибирання снігу та бурульок з покрівлі дахів і фасадів дуже актуальна в зимовий час. Нинішнє зими вкрай непередбачувані, то тиждень на вулиці плюсова температура, то люті морози і хуртовини, як на північному полюсі.

Снігом завалює даху фасадів, але це ще півбіди. Саме гірше, коли починається відлига, сніг робиться дуже важким, з'являються бурульки. Вночі бурульки замерзають, а вдень вони тануть і падають вниз, і при падінні можуть в кращому випадку пошкодити фасадне освітлення, машини, припарковані біля будівлі, а в гіршому вбити або травмувати людину. Такі випадки в зимовий час не рідкість.

 

Найменування робіт Од. виміру  Ціна   Примітка
Ціни на прибирання снігу і бурульок з дахів:
Прибирання снігу, бурульок з скатних дахів  м.кв. від 15 грн.  обсяг не менше 1000 м. кв.
Прибирання снігу, льоду по периметру фасаду  денний виїзд  1500 - 2500 грн.  до 50 м. пог.
Прибирання снігу, льоду по периметру фасаду  нічний виїзд  2500 - 3500 грн. до 50 м. пог.
Збирання плоских дахів не виконуємо !!!  -------- --------   -----------
Прибирання бурульок, криги на постійному обслуговуванні. Див. примітку  виїзд  від 1200 грн. За умови виконання не менше 1го замовлення

 

Хочу звернути вашу увагу на фотографію, яка зображена справа. В очі відразу кидаються її розміри, і видно, що лівневка відірвана від труби. Це глиба льоду як мінімум важить кілограм п'ять, висота будівлі 4 поверхи, внизу знаходиться жвава дорога і тротуар. У найбільш непередбачуваний момент вона може зірватися і полетіти вниз. При нескладних математичних розрахунках її сила при ударі становитиме понад 75 кілограм.

Якщо Ви не хочете, щоб лід не розбивав машини, не псувалися елементи фасаду і дахів, не було травм людей, ми Вам радимо прибирати сніг відразу після його появи. Прибирання снігу та бурульок проводиться промисловими альпіністами, тому що це дуже небезпечно. Особливо якщо врахувати, що дахи бувають з дуже крутими схилами і складними конфігураціями. Проводити прибирання снігу ми рекомендуємо Вам в нічний, вечірній час або на вихідних. Це пов'язано з тим, що щільність споруди сучасного міста дуже велика, припарковані машини і інші чинники заважають прибиранню снігу з дахів. Як правило, при прибиранні снігу одна людина завжди стоїть внизу, контролюючи, щоб ніхто поруч не було, а альпіністи строго виконують його вказівки по засобам зв'язку його команди.
При рясному випаданні снігових опадів, ніхто не застрахований від того, що дах може протекти, а ще гірше провалиться під власною вагою.

Зверніть увагу, як прогнулися жолоби на фото. По ньому видно, що дуже прогнуті, пази розійшлися, 
і між ними звисає бурулька. Якщо і далі не прибирати лід, то від тяжкості жолоб може впасти, тріснути або бурулька може стати більше і нанести шкоду при падінні.
Тому ми Вам настійно рекомендуємо робити своєчасне прибирання снігу і бурульок з дахів, козирків і карнизів.

Сучасні дахи зараз роблять з сучасних європейських матеріалів. Так, вони легкі в монтажі і демонтажі, дешеві, досить міцні. Але за дахом повинен бути постійний догляд, особливо під час рясних снігопадів. Навіть система сніготанення не може гарантувати, що можуть не утворитися полій. Зазвичай система сніготанення монтується в жолобах, в всередину водостічних труб, на деяких похилих ділянках дахів. Як правило, більша частина снігу утворюється на основний площині даху і система сніготанення не може розтопити раптовий натиск брил снігу.

При прибиранні снігу або бурульок ми використовуємо пластмасові та залізні лопати, льодоруби, відколи. Ми вкрай обережно працюємо на будь-який з дахів. Нами завжди враховуються всі фактори безпеки при збиранні дахів будь-якого типу і будь-яких обсягів.

Мінімальна вартість замовлення - 1500 гривень.

веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35