Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Герметизація стиків, покрівлі. Герметизація міжпанельних швів, козирків

Чим більше років спорудженню, тим важливіша для нього хороша гідроізоляція та герметизація.
Головні біди, які заважають людям жити в теплі і затишку - це:

  • недбало встановлені відливи вікон;
  • панельні конструкції;
  • ледачі ЖКГ.

Відливи

Козирьок відливу, змонтованого на силікон — негерметичний. Через підвіконну щілину волога потрапляє в приміщення і псує обробку стін, покриття для підлоги, меблі. Монтажники з послугами «за найнижчими цінами» і просто несумлінні компанії садять відлив навіть не на силікон, а на піну. Піна перетворюється в труху за 2-3 роки через перепад температур і зміни рівня вологості — і в приміщення забирається вода.

Панельні конструкції

Панельні будинки одні з самих негерметичних. Тільки додаткова ізоляція захищає квартири від холоду, вогкості і протягів. Це проблема не тільки старих будинків. І нові забудовники здають в експлуатацію недбало зведені об'єкти.

Міжпанельні шви - перша біда. Навіть правильна герметизація не гарантує захисту від вологи. Іноді затікають самі плити, іноді щілини і тріщини в області квартири сусіда. Іноді в квартиру на 5 поверсі забирається вода з даху дев'ятиповерхового будинку.

Ледачі ЖКГ

ЖКГ могли б усувати помилки будівельників і стежити за регулярним ремонтом. Комунальні служби повинні герметизувати шви як мінімум раз в 10 років. На практиці цього не відбувається - бюджетні гроші «розпилюють», робочі мажуть шви тонким шаром гудрону «для галочки», проблему в принципі ігнорують.

Господарям квартир доводиться власними силами боротися з морозами, вогкістю, цвіллю і грибком: по факту - з псуванням інтер'єру і загрозою здоров`ю.

Що робити
ремонт козирьків

Відразу перевіряйте і шви, і плиту, і дах. Вода вбирається і тече, через це тріщини, які провокують вогкість в приміщеннях.

Робота через балкон — наскільки вистачить рук — це небезпечне непрактично рішення. Дотягнутися далеко і зробити герметично не вийде. Закладати шви панельного будинку через балкон взагалі безглуздо. Без промислового альпінізму не обійтися.

 

 

Професійні герметики

«Альпіністи» користуються герметиками TENAX: ОКСІПЛАСТ, ТЕНАПЛАСТ і теналюкс. З 2012 року TENAX став європейським експертом стандартизації CEN / TC 349 «Граматика для швів в конструкціях будівель».
Оксипласт - двокомпонентний поліуретановий герметик. Підходить для герметизації швів горизонтальних поверхонь без механічного навантаження. Гарна адгезія і міцність на розрив. Не боїться перепадів температури і УФ-променів. Можна покривати акриловими фарбами. Можна наносити при температурах від -20 ° C (зимова версія) до + 30 ° C (стандартна версія).
Тенапласт - однокомпонентний поліакрілатний герметик. Підходить для герметизації швів горизонтальних поверхонь без механічного навантаження. Без органічних розчинників. Гарна адгезія і деформаційні якості. Не боїться перепадів температури і УФ-променів. Можна покривати акриловими фарбами. Можна наносити при температурах від + 5 ° C до + 30 ° C.
Теналюкс - однокомпонентний герметик на основі MS-полімера®. Підходить для жаркого, холодного і вологого клімату. Не боїться УФ-випромінювання. Гарна адгезія і деформаційні якості. Не викликає корозію. Без запаху. Практично не всідається. Можна наносити при температурах від + 1 ° С до + 50 ° С.

Варіанти герметизації


Велика частина холоду і вологи заходить в приміщення через негерметичні міжпанельні шви.
Компанія «Альпіністи» застосовує три види герметизації міжпанельних шва:

  • з повним розкриттям;
  • з частковим розкриттям;
  • без розтину шва.

У перших двох випадках вибиваємо зі шва стару штукатурку і утеплювач, укладаємо новий утеплювач, штукатуримо і замазуємо шов герметиком. В процесі роботи зачищаємо поверхні, обробляємо їх ґрунтовкою і знежирюємо уайтспірітом.

Технологія називається «Теплий шов» - вона трудомістка, але в приміщеннях стає відчутно тепліше.

При герметизації без розтину шову не укладаємо утеплювач. Це доречне рішення, якщо шов в нормальному стані, а мешканців турбує тільки затікання вологи.

Монтажники фірми «Альпіністи» обов'язково укладають на шов склотканинні армуючої сітки і шар герметика товщиною від 3 мм.

Допоможемо прибрати затікання, вогкість і грибок у квартирі і на балконі, впорядкуємо віконні відливи.

Мінімальна вартість замовлення  - 3 500 грн. Виїзд спеціаліста - від 150 грн.

Зателефонуйте, задайте питання і замовте герметизацію.

Київ: (044) 247 92 95 • (050) 292 80 72

Харків: (095) 69 66 888


веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35