Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Монтаж водостічних труб, відливів і систем сніготанення

Монтаж водостічних труб

 Враховуємо матеріал труби, технологію складання елементів і тип кріплень.

Розраховуємо діаметри труб і число воронок для відводу всього обсягу води навіть при сильних зливах.
Відмовимося від монтажу при невідповідних температурах - порушення правил спровокує швидку поломку водостічної системи.
Виводимо жолоб на половину або третину покрівлі.
Уникаємо ухилу до фасаду і від нього - вода не вихлюпується за жолоб. Крім того, зберігаємо відступ від стіни, щоб фасад не намокав при зливах.
Витримуємо ухил в ± 4 міліметри на кожен метр - це захищає пластикові і мідні водостоки від крижаних заторів і швидкого руйнування. Монтуємо кронштейни на рівних відстанях до 50 см. Розкроюємо ножівкою по металу і зачищаємо торці жолобів. Враховуємо тепловий зазор при монтажі. Готуємо і встановлюємо лівий, правий і прохідні зливоприймачі. Монтуємо з'єднувачі жолобів з тепловим зазором ± 6 мм. При необхідності, ставимо заглушки на торці жолобів і поворотні кути (на відстань не більше 20 см. До кронштейна). Враховуємо тип і товщину теплоізоляції стіни при установці власників труб, ставимо власники на відстані не більше 2 м.
Монтуємо зливне коліно або зливневий колодязь, згідно ДБН.
Після завершення робіт перевіряємо кожен вузол, щоб уникнути швидкого зносу фасаду або течі покрівлі.

Монтаж відливів

Перевіряємо шов пластикового вікна. Якщо потрібно, заповнюємо щілини нової піною і захищаємо її від вологи (пароізоляційна мембрана, ПСУЛ або праймер) - завдяки цьому поліуретан не руйнується в морози і анкерні пластини вікна надійно тримають вікно і підвіконня.
На вимогу замовника ставимо пароізоляцію на шов рами.
Вирівнюємо нерівності нижньої поверхні отвору і площину розміщення ізоляційної мембрани.
При необхідності, на зовнішній край профілю відливу ставимо ПСУЛ, що виконує шумо- і влагоізоляціонние функції - поліуретан не кришиться, а мешканці живуть в сухості і тиші.
Після підготовчих робіт формуємо цокольний відлив і кріпимо на шурупи.
За бажанням клієнта, ставимо профіль з шумоізоляційної смугою, що прибирає шум дощових крапель, що вдаряються об відлив.
Підвіконний відлив нависає над стіною максимум на 4 см.
Зверніть увагу! Фахівці компанії «Альпіністи» не рекомендують ставити ПВХ відливи - метал довговічніше, безпечний для здоров'я мешканців.

Монтаж систем сніготанення

Системи сніготанення захищають покрівлі і фасади від руйнування через сніг і лід. Обігрів поверхні дешевше механічного видалення товщі снігу або розчищення льоду. Термостати і датчики дозволяють автоматизувати контроль температури на поверхнях.
Якщо необхідно, починаємо з прорахунку проекту і ескізу розташування нагрівального кабелю, муфт і датчиків.
При установці системи сніготанення на водостічну систему, є можливість заощадити на теплоізоляції - досить підігрівати жолоби в мороз. Витримуємо крок кріплення кабелю ± 2,5 см.
Не укорочуємо кабель, уникаємо самопересеканія. Враховуємо довжину холодного кінця. Перевіряємо електричний опір кожної секції і звіряємо з паспортними характеристиками.
Паралельно підключаємо кілька нагрівальних секцій до розподільного щитка.
При монтажі в холодну пору року розм'якшуємо кабель перед укладанням - це захищає зовнішній пластиковий шар від розривів, тріщин і надмірного стиснення.
Діаметр вигинів не перевищує 6 товщин кабелю.
Враховуємо потужність кабелю при укладанні сегментів «змійкою».

веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35