Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Чистка, мийка флагштоків, шпилів, куполів

Ми пропонуємо своїм клієнтам таку послугу як чистка, мийка флагштоків, куполів, шпилів, хрестів храмів, церков та інших металевих поверхонь на висоті. Дана послуга дуже практична і компактна. Не потрібно ставити біля фасаду ліса, і заганяти вишку, де і так проблематично з паркуванням або проїздом. Вся технологія робіт робиться виключно методом промислового альпінізму.

Навіть позолочена поверхня куполу під дією зовнішніх атмосферних поверхонь втрачає свій блиск і стає темнувато-сірою. Зазвичай поверхні покривають стійкими металами або їх сплавами, таких як цинк, олово, бронза, срібло, мідь. Звичайно, вони стійкі до атмосферних впливів, але з роками все-таки окислюються і покриваються іржею і окисями. Тому ми рекомендуємо Вам, проводити хоча б раз на рік очищення.

 

Підбір хімії для чищення металевих поверхонь строго індивідуальний, напилення робиться з різних матеріалів. При митті металевих поверхонь нами враховуються три чинники.
Перший. Поверхня напилюється різними металами, кожен метал на вплив хімії реагує по-різному, тому хімія відповідно різна.
Другий. Дивлячись наскільки забруднена поверхня. Вона може бути покрита іржею, післябудівельним брудом або іншими речовинами.
Третій. Звісно не зіпсувати його первозданний вигляд, не подряпавши, і не пошкодивши поверхню металу. В кінці робочого процесу чистки покривається шаром відразливого речовини, щоб надовго зберегти його блиск і стійкість до іржі.

веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35