Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

F.A.Q. Часті питання

Питання: У вас в прайсі високі ціни на висотні роботи, ми бачили ціни дешевше на інших сайтах.

Відповідь: Ціни в прайсі не для заманювання клієнта малими цінами. Ми не займаємося демпінгом цін, ціни ринкові і приблизні. Тому зателефонувавши туди, де в прайсі дешеві ціни, не дивуйтеся, що припустимо, утеплення квартири або фасаду замість заявлених 180 грн., обійдеться Вам в 250 грн., а то і дорожче. Тут ще треба враховувати, якщо питання стосується утеплення, з яких матеріалів буде воно робитися. Чим менше ціна, тим гірше якість матеріалу, і якість робіт. Що стосується утеплення, ми використовуємо клеючі суміші марки Ceresit.

Питання: Вартість мінімального замовлення у вас 1000 гривень, адже це дорого!

Відповідь: По-перше, Ви повинні розуміти, що це роботи підвищеної небезпеки, ризикувати життям, "висіти" і працювати на N поверсі зможе не кожна людина. По-друге, справжні професіонали промислові альпіністи коштують дорого. Хоча Ви можете знайти людей, які і за 200-300 грн. виконають роботу, але навряд чи, у них є елементарний допуск до висотних робіт. Відповідальність, в разі Надзвичайнї Події, при відсутності допусків у альпіністів на висотні роботи, несе Замовник.

Питання: А навіщо нам замовляти вас, якщо автовишку можна знайти і за 700 - 800 гривень?

Відповідь: Так, не сперечаємося, автовишку можна знайти за такі гроші, ми самі іноді їх викликаємо, де метод промислового альпінізму буває просто недоцільним. Але вона не скрізь може під'їхати і стати. Але це стосується тільки тих автовишок, з виносом стріли до 22 метрів. Цінова політика вишок від 40 метрів - від 5000 гривень за зміну (8 годин). Але тут, потрібні фахівці, які можуть працювати на висоті і їм теж потрібно платити гроші.

Питання: Вартість мінімального замовлення у вас 1000 гривень. А які у вас середні ціни на висотні роботи, наприклад на невеликі обсяги з матеріалом?

Відповідь: Середні ціни порядку 1500 - 3000 гривень. При цьому витрати на матеріали порядку 300 - 1000 гривень. Виходячи з цих цифр, вартість висотних робіт як мінімум в 2 рази дорожче матеріалів.

Питання: Від чого у вас залежить вартість робіт? Що впливає на вартість висотних робіт?

Відповідь:

  • "унікальність" об'єкта;
  • вид і обсяг робіт;
  • складність робіт;
  • вартість витратних матеріалів;
  • транспортні витрати;
  • амортизація альпіністського спорядження.

Питання: Ви робите знижки?

Відповідь: Знижки при повторних замовленнях і постійним клієнтам.

Питання: Яка у вас форма власності організації?

Відповідь: У нас дві форми власності - ТОВ та ФОП (СПД).

Питання: У вас є дозвіл на висотні роботи, допуску?

Відповідь: Дозвіл від Держгірпромнагляду та допуск у кожного промислового альпініста.

Питання: Як швидко ви розпочинаєте роботи?

Відповідь: Все залежить від завантаженості роботами наших альпіністів. Зазвичай на наступний день, після приїзду менеджера і складання договору. Але в сезонні "години пік" (весна і осінь), завчасно зв'язуйтеся з нами, так як в цей час року ми дуже завантажені замовленнями, і не завжди є можливість приступити до замовлення на наступний день.

Питання: Як довго ви виконуєте замовлення?

Відповідь: Все залежить від обсягу та складності робіт. Як правило, невеликі обсяги виконуються за день-два. На підготовку до робіт йде близько години, стільки ж на збір альпіністського обладнання. Буває, навіть при дуже малому обсязі робіт, на підготовку складних "навесок" йде день, за участю кількох альпіністів.

P.S. Хотілося б додати, ми ніколи не нав'язуємо клієнтам те, що зазвичай іноді Ви називаєте "локшиною". Ми не говоримо клієнтові, ніби, є "спеціальна" фарба, "суперхімія", яка забарвить навічно або відмиє до ідеалу. Ми підносимо клієнтам РЕАЛЬНІСТЬ виконання робіт, і їх технологій виконання. Де зможемо, завжди підемо назустріч, поступимося в ціні, порадимо, що Вам потрібно робити, а що не потрібно. Ваша подяка і довіра до нас за виконану роботу дуже цінна нам!

веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35