Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Монтаж металоконструкцій

Приймаємо замовлення на побутовий, будівельний, промисловий і рекламний монтаж. Дотримуємося ДБН. Проводимо роботи по підготовці фасадів, вишок, рекламних конструкцій.

Плануємо термін виконання замовлення і погоджуємо з метеопрогнозом.

Монтуємо огородження покрівлі та балконів, парапети, рекламні конструкції. Обговорюємо з замовником і опрацьовуємо оптимальний спосіб підйому / спуску, побудови та встановлення конструкцій. Варимо на висоті. Демонтуємо. Фарбуємо і наносимо вогнезахист. Чистимо конструкції від бруду і пилу. Обстежуємо, проводимо ревізію і ремонтуємо металоконструкції.

Монтуємо інженерні системи, сендвіч-панелі, оцинковані профілі і зварні конструкції. Працюємо з практично будь-якими видами кріплення.
Виконуємо замовлення на монтаж великих партій металоконструкцій серійного виробництва. Готові працювати в важкодоступних місцях. Встановлюємо конструкції всередині будівель: ТЦ, кінотеатрів, спортзалів, басейнів і цехів.
Монтуємо зі своїм альпіністським спорядженням і інструментами, без допоміжних конструкцій. Вміємо координувати роботу з автовишки, кранами і підйомниками для роботи над складними комплексними замовленнями.

веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35