Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Установка гірлянд і зовнішнього освітлення

Прикрасимо або підсвітим частину фасаду або цілу вулицю з житлових, адміністративних, торгівельних, розважальних або офісних будівель. Встановимо підсвічування на мостах, стовпах або деревах. Зафіксуємо банери. Розвісимо гірлянди і встановимо світло. Монтуємо неон і дюралайт, Белт Лайт, Плей Лайт, Кліп Лайт, світлові мережі, спайдери і вивіски, опорні троси.

Готові працювати в нічний час. Виконуємо демонтаж. Прораховуємо проект і підбираємо оптимальну систему кріплення. Опрацьовуємо і монтуємо стаціонарні кріплення, якщо замовник планує регулярно прикрашати об'єкт.

Приймаємо замовлення на прикрасу приватних будинків і котеджів - монтуємо на фронтони, карнизи, молдинги, колони і вікна. При обслуговуванні декількох, розташованих по сусідству, споруд, продумуємо цільну композицію прикрас і освітлення.
За бажанням замовника, самостійно знайдемо і домовимося з власниками вишок і кранів для виконання великих комплексних замовлень.

Працюємо на будь-яких об'єктах і висотах. Зберемо і встановимо складні конструкції. Перевіримо схему підключення і роботу електрики. Проконсультуємо по енергоспоживанню, типу роботи, ступеня нагріву і способу підключення будь-якого типу світла.

веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35