Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Миття фасадів та вікон 

Мойка окон

Клінінгові послуги (миття вікон, фасаду) методом промислового альпінізму - один з напрямків клінінгу. Поява такого виду послуг в Україні з'явилася порівняно недавно, в 90-х роках, коли почали будувати сучасні будівлі зі скла і бетону. Найчастіше миються скляні висотні будівлі за допомогою промислових альпіністів.

Один з напрямків нашої компанії - висотна мийка вікон, пластика, композитних матеріалів. Часто можна побачити, як миють вікна і фасади промислові альпіністи. Цей різновид клінінгу методом промислового альпінізму вкоренився в сучасності. Причина в тому, що сучасні будинки будують так, що вимити вікна або фасад, просто висунувшись з вікна — неможливо, а якщо навіть можливо, то якість мийки бажає залишати кращого. Миття вікон на висоті — дуже небезпечний вид діяльності, тому без спеціальних страхувальних засобів або альпіністів тут не обійтися.

Мити вікна потрібно хоча б два рази на рік, а найкраще — один раз в квартал, але не рідше, ніж раз на рік. Причина в тому, що природне навколишнє оточення дуже агресивне до сучасних фасадів зі ​​стекла і пластику. На фасади впливає практично все - кислотні дощі, пил, бруд, спека, морози. Все це погано впливає на скло, пластик і метал. Увесь цей бруд, якщо не мити його роками, так в'їдається, що псує скло і пластик, і відмити його практично неможливо.
 
Особливо слід звернути увагу на фасадні тоновані дзеркальні вікна. Перевага таких вікон в тому, що вони не пропускають ультрафіолетові промені, мають гарний вигляд, зберігають конфіденційність. Тоновані стекла роблять тонким шаром напилення металів цирконію, хрому, нікелю або їх оксидів на поверхню скла. Але їх головний недолік в тому, що тонка плівка (тонування), якщо не мити її регулярно, під впливом зовнішніх чинників псується. На фасадних вікнах залишаються безліч точок (як після дощу), з'являються білі плями або патьоки. Називають це по-різному, що в'їдається брудом, висолами, або водним каменем скла. Як правило, все це відмивається кислотами, лугами, механічним способом (спеціальним скребком) але правда, немає гарантії того, що скло може отямитися. На практиці тоновані вікна відмиваються 50% на 50%. Все залежить від того, яке напилення застосовували для тонованого скла, і наскільки сильно воно пошкоджено. Тоновані вікна також мити потрібно з особливою обережністю, щоб не пошкодити його. Якщо вже нічого не допомагає, і Ви хочете щоб вікна були чистими, то тут допоможе тільки заміна склопакетів або повторне нанесення тонування методом шліфування скла. Це процес дорогий, і викликає багато незручностей, тому дешевше і практичніше просто частіше мити вікна.

На жаль, Замовник не завжди розуміє, чому потрібно часто мити вікна, особливо тоновані. Були випадки, коли милися вікна великих бізнес центрів, і Замовник не приймав мийку тонованих вікон через білі патьоки на вікнах. Щоб довести правоту, що їх відмити неможливо, приїжджала спеціальна лабораторія, яка дала висновок — заміна, або шліфування скла.
А ще часто буває так: ще об'єкт не зданий, а вікна вже міняти або шліфувати потрібно. Реальний приклад — поставили вікна, протягом півроку-рік добудовували дах, стіни, а цемент піднімали підйомником зовні фасаду. Ось цементний пил осів на вікна, при першому дощі він намок і перетворився в їдкий лужний розчин, який роз'їдає не тільки вікна, а й інші поверхні. Протягом року луг роз'їв тонування вікон, а якісно відмити їх вже неможливо, так як воно вже пошкоджено. Ось тому завжди потрібно враховувати специфіку мийки тонованих вікон. На звичайних вікнах такі види забруднень зустрічаються рідше, і відмиваються вони легше, так як вони без нанесеного тонування. Але все ж, бувають випадки, що, ні кислота, ні скребок НЕ відмиває вікна. Сказати, що вікна вже не годяться до використання не можна, просто на вікнах будуть виднітись краплі, патьоки і плями білого відтінку.

При митті вікон Замовник повинен знати і враховувати їх специфіку.

  • Перше. Якщо вікна помилися, і пройшов дощ, завжди на ньому залишаться краплі і невеликі патьоки. Вимагати від виконавця перемити вікна не має сенсу. Завжди потрібно враховувати погодні умови.
  • Друге. Якщо Вам потрібно помити скляний купол, стелю, похилі вікна (горизонтальні вікна), будьте готові до того, що пил осяде в перебігу декількох годин, або діб. Це стосується великих міст, де концентрація пилу в повітрі дуже велика, особливо біля жвавих вулиць і проспектів. І мити похилі вікна набагато складніше, ніж вертикальні, так як бруд дуже в'їдається в них.
  • Третє. При митті вікон великих обсягів вони не будуть ідеально вимиті. Вимити ідеально можна невеликі обсяги, або вікна квартир. Це пов'язано з тим, що альпініст зовні візуально менше побачить невеликий недолік при митті вікон. Відповідно обсяги, терміни виконання, можуть впливати на якість миття.

Мийка пластика, композитних матеріалів і алюкобонда набагато складніше ніж миття вікон. Пошкодити випадково алюкобонд, пластик можна скребком або навіть губкою. Особливо це відноситься до дешевого алюкобонда, він покритий тонким напиленням, який навіть від мокрої губки може пошкодитися. Тому мити пластик і композит потрібно з особливою акуратністю. Пластик більш вимогливий до миття, намочити його і стягнути стяжкою бруд не завжди вдається. Тут ще додається багато ручної роботи для витирання патьоків і розводів на пластиці.Ціни

Мийка великих обсягів (від 1000 м. кв.) — від 10 грн.

Мийка одиночних вікон (від 1000 м. кв.) — від 15 грн.

Мийка особливо складних і брудних — від 50 грн.

Мінімальна вартість замовлення - 1700 грн

веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35