Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Обрізка дерев, спил, валка, кронування, видалення дерев

Арбористика - це, перш за все, догляд за деревами. Часто на деревах заводяться паразити (омела) сухі, гнилі гілки. Якщо їх вчасно не прибрати, дерево незабаром висохне повністю. Правда, в основному ми виїжджаємо вже, коли необхідно прибирати дерева. Арбористи - як фахівці з пиляння та валки дерев, в основі своїй володіють тільки поверхневими знаннями про характер захворювань дерев, і як краще сформувати крону великого дерева. Тому звертаючись до нас, краще відразу знати, що саме Ви хочете.

У нас в країні виділяється 3 основних види кронування і валки:
1. Омеловка - видалення кущів омели з дерева. Омела - це паразит, який висмоктує соки з дерева, і через деякий час воно засихає. Переноситися птахами. Треба грамотно пиляти - мінімум метр гілки від куща омели, десь на таку відстань поширюється інфекція.
2. Кроніровка дерева - обрізка, видалення сухих, гнилих, гілок і формування крони.
3. Власне валка, з безаварійним спуском дерева, зазвичай по частинах.

Спил, валка дерев

Якщо Ви читаєте цю статтю, значить, Ви вже задумалися над валкою дерева. Важливо зрозуміти відразу, що спиляти аварійне дерево зараз, принесе Вам набагато менше клопоту в майбутньому. Адже згодом від урагану, рясного снігопаду, та й просто від старості воно може завдати Вашому будинку, машині, майну набагато більших збитків.

Що потрібно знати, перед тим як зателефонувати арбористи?

Перш за все, треба оцінити приблизну відстань від дерева до найближчих об'єктів - будинок, паркан, сарай, лінії електропередач. Потім, бажано необхідно виміряти окружність дерева рулеткою. І, якщо Ви хочете щоб Ваше майно залишилося цілим, дзвонити тільки в добре зарекомендовану фірму.

Чому так дорого?

Ціна на послуги арбористів формується багатьма факторами, наприклад навіть на валку одного простого 

дерева вартість

 витратних матеріалів йде більше 100 грн. Арбористика зважається найнебезпечнішою з висотних робіт (або взагалі всіх робіт) тому вона і оплачується відповідно. В середньому куб валки зараз стоїть 250грн.

Що зазвичай включають в себе послуги арбористів?
Ми не чарівники, і такі речі як газон, дрібні кущі, швидше за все, будуть пошкоджені. Всі інші пошкодження практично виключені, якщо вони виникають, ми їх ремонтуємо за свій рахунок. Також валка дерева включає його розпилювання на частини близько 1 метра. Вивіз деревини йде окремою графою.

Мінімальна вартість замовлення - 2500 гривень.


Київ  (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51                            Харків (095) 69 66 888

веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35