Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

7 причин зробити зовнішнє утеплення приміщення

Перші осінні заморозки змушують задуматися про утеплення свого житла. Згадайте, як холодно у вашій квартирі або офісі до початку опалювального сезону.

Чому температура в приміщенні опускається так низько

Справа в тому, що приблизно 95% всіх будівель на території нашої країни мають мінімальну теплоізоляцію. В Україні будівельники зазвичай витрачають на теплоізоляцію всього лише 4% від загальної суми робіт зі зведення будівлі. Варто сказати, що в Європі на ті ж цілі витрачаються суми, які дорівнюють витратам на будівництво фундаменту.

Через недостатню теплоізоляцію в приміщенні може бути досить холодно в період до і після опалювального сезону. У деяких випадках навіть опалення не завжди достатньо, щоб створити в квартирі або офісі комфортні умови.

Саме такі приміщення і потрібують утеплення. Варто зауважити, що крім підвищення теплоізоляції дані заходи мають і багато інших переваг.

Які ж переваги зовнішнього утеплення приміщень?

  1. Утеплення приміщення сприяє збільшенню його теплоізоляції і здатності акумулювати тепло. В результаті цього в квартирі або офісі утворюється дуже сприятливий для життя і роботи мікроклімат. Ви зможете забути про те, як це - мерзнути вдома.
  2. Так як після утеплення приміщення збільшується його теплоізоляція, ви зможете опалювати свій будинок або офіс менше. При цьому температура в них залишатиметься комфортною. Ну а чим менше ви опалюєте свою квартиру, тим менше ви платите за комунальні послуги (за статистикою на 60% менше, ніж до цього). В результаті одноразові витрати на утеплення приміщення дозволяють економити значні кошти протягом довгого часу.
  3. Зовнішнє утеплення дозволяє захистити приміщення від проникнення води всередину. Ця проблема дуже гостро стоїть для мешканців панельних будинків і останніх поверхів в будівлях. Дуже часто після дощів у них на стінах і стелі можуть спостерігатися патьоки. Зовнішнє утеплення квартир допомагає вирішити цю проблему.
  4. Не секрет, що зовнішня частина будівель руйнується під дією зовнішніх чинників: вітру, опадів, сонячного світла. Якщо ви зробите утеплення свого житла, то воно прийме на себе всі ці "удари".
  5. Наскільки вам заважають шуми з вулиці? Якщо ця проблема для вас актуальна, то знайте, що зовнішнє утеплення вам допоможе. Воно володіє відмінними звукоізоляційними властивостями і здатне захистити вас від вуличних шумів.
  6. Зазвичай утеплення робиться за допомогою такого матеріалу, як пінополістирол. Одним з його переваг є екологічність. Тому, обробивши зовнішню частину свого житла або офісу пінополістиролом, ви можете бути абсолютно впевненими в його нешкідливості.
  7. Ну і ще однією перевагою утеплення є його естетичний вигляд. Більшість будівель України досить старі. Протягом багатьох років на них впливали опади та вітер. Тому зовнішній вигляд таких споруд не найпристойніший. Зробивши зовнішнє утеплення, ви зможете зробити своє житло не тільки теплим, але ще і естетично виглядаючим ззовні.

Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти відповіді на запитання: «Навіщо потрібно робити утеплення квартири або офісу?».

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35