Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Промисловий альпінізм завжди вигідний і зручний. Висотники виконують більш дешеву і мобільну роботу, ніж звичайні ремонтники з використанням лісів, колисок або автовишок. Промисловий альпініст може працювати високо над землею і в умовах, коли неможливо використовувати спеціальне обладнання. Висотники виконують масу послуг:
• ізоляційні роботи;
• складання та розбирання конструкцій;
• оцінку технічного стану та експертизу багатоповерхових будівель;
• герметизацію фасаду;
• очищення технологічних ліній, промислових цехів, важкодоступних місць;
• складання освітлювальних приладів;
• фарбування фасадів;
• миття вікон та багато іншого.
Промисловий альпінізм - це вид робіт на висоті в підвісці або в опорі, який розвивається завдяки використанню техніки скелелазіння і спелеології. Застосовуючи альпіністські навички, професіонали можуть швидко дістатися до важкодоступних місць, якісно виконуючи послуги на висоті. Для виконання цих завдань створюються спеціалізовані команди промислових альпіністів, які мають всі необхідні кваліфікації, надаючи дуже широкий спектр послуг практично для всіх галузей на ринку. Послуги скелелазіння використовуються в багатьох промислових роботах з очищення, реконструкції, інспекції та технічного обслуговування на будь-яких типах об'єктів.
Надаються комплексні послуги в області роботи на висоті з використанням техніки лазіння, орієнтовані насамперед на надійність і швидкість дій. Альпіністські послуги базуються на міжнародній системі мотузкового доступу, яка є гарантією якості і безпеки. Досить часто альпіністи утворюють три групи техніків з доступу до мотузках: фахівців в області висотних робіт для потреб промисловості, реклами і нерухомості. Послуги сучасних висотників задовольнять навіть найвимогливіших клієнтів. Попередній досвід заснований на багатьох популярних проектах. Кваліфіковані альпіністи вирішать будь-яку проблему, пов'язану з вашою власністю, а також зроблять роботу швидко, непомітно і якісно.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35