Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Чистий фасад і скло - розкіш чи необхідність?

Архітектура будівель в сучасному світі передбачає присутність великих вікон з дзеркальної поверхні або скла. І тому, безумовно, що головним недоліком є ​​підтримання порядку таких поверхонь, миття різноманітних вікон, а також і стін будівлі.
На поверхню вікон впливає несприятливе довкілля - автовихлопні гази, викиди організацій, пил з вулиці - все це осідає на лицьовій стороні будівлі, на склах і величезних дзеркалах, тим самим завдаючи їм тільки шкоди і роблячи їх менш прекрасними. Все це можна усунути, якщо регулярно і якісно доглядати за дзеркальними поверхнями. У цьому допоможуть висотні роботи.
Найголовніша умова - це мийка зовнішніх сторін будівлі, яка повинна здійснюватися не менше двох-трьох разів на рік. Причому особливої ​​уваги потребують дзеркальні вікна з тонуванням. Саме на них найбільше і накопичується весь бруд, і якщо миття фасадів здійснювати нечасто, то на них починають виступати світлі, трохи білуваті плями і патьоки.
Вивести неприємні плями за допомогою рідини просто неможливо, тут доводиться звертатися до спецмиючих засобів, кислот і лугів. Однак це не несе ніякої гарантії того, що поверхня придбає коли-небудь свій первісний і привабливий вигляд. На допомогу приходить промисловий альпінізм. Висотні роботи виконують всі завдання, навіть у важкодоступних місцях.

Типи і методи мийки лицьових сторін будівлі в сучасному світі

Промисловий альпінізм - це висотні роботи з використанням альпійського методу пересування і страховки. Дії з очищення будівлі - миття зовнішніх сторін споруди від різноманітних забруднень виконується за допомогою найактивніших хімзасобів.
Види промивання:

  • Піскоструминний тип - застосовується для видалення іржавого нальоту і ретельної підготовки до фарбування;
  • Ручний тип - використовується для ламких матеріалів і для мийки зовнішніх сторін будівлі зі скла;
  • Комбінований тип - застосовується для особливо дбайливого миття від численних видів забруднень і вдосконалення зовнішнього вигляду після будівельних робіт або закінчення будівництва;
  • Апаратний тип - зазвичай застосовується гідро - і піскоструминне обладнання, усуває під високим тиском пористу основу на 97%.

Для того, щоб якісно виконати висотні роботи, промислові альпіністи підбирають для кожного окремого матеріалу свій підхід і засоби. Сучасні промислові альпіністи гарантують повну безпеку будь-якого матеріалу і гарантію замовнику.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35