Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Що робити якщо протікає покрівля будівлі або балкона?

Зазвичай наближення дощової осені призводить жителів верхніх поверхів багатоповерхівок в занепокоєння. І це не дивно, стан покрівлі більшості висотних будівель залишає бажати кращого. Сильні зливи можуть цілком стати причиною протікань вологи в приміщення. А в цьому мало хорошого.

Що може статися, якщо дощова вода протече крізь покрівлю?

Якщо дощова вода просочиться крізь покрівлю, то в кращому випадку вона може зіпсувати дорогий ремонт і навіть меблі. А в гіршому випадку, волога може стати причиною коротких замикань. А тоді загроза нависає вже не над зовнішнім виглядом квартири або офісу, а над безпекою мешканців приміщень.
Подібна, хоча і менш неприємна ситуація, може виникнути, якщо протече покрівля або козирок балкона. Збиток від цього буде менше, ніж в описаному вище випадку, але неприємні відчуття від псування зовнішнього вигляду балкона залишаться.

Чи не простіше попередити протікання покрівлі?

Зробити це не так вже й складно. Можна періодично проводити профілактичні ремонти покрівлі балкона і будівлі. Також можна зробити капітальні відновлювальні покрівельні роботи. Після їх проведення ще дуже довго можна не турбуватися про виникнення протікань.
Покрівельні роботи проводяться на висоті, тому вони досить небезпечні. Людина без спеціальної підготовки піддає себе ризику, виконуючи таку працю. З цієї причини краще звернутися до фахівців для виконання покрівельних робіт. Найкращим вибором в такій ситуації стане наймання промислових альпіністів.

Чому для ремонту покрівлі вигідно звертатися
до промислових альпіністів?

Такі фахівці використовують спеціальне обладнання для роботи на висоті, що робить їх діяльність безпечною.
Перевагою співпраці з промисловими альпіністами є те, що ви можете полагодити покрівлю виключно над своїм житлом або балконом. Робота з такими фахівцями цілком доступна за ціною. Тому вам не доведеться умовляти своїх сусідів скористатися послугою альпіністів у складчину.

Висотники допоможуть вам розібратися з такими проблемами, як:

  • Протікаючий балконний козирок;
  • Проведення покрівельних робіт;
  • Покриття покрівлі руберойдом.


Промислові альпіністи проведуть гідроізоляцію покрівлі. Після цих робіт ви зможете не хвилюватися про протікання даху або козирка балкона.
Одним з основних матеріалів, який застосовують дані фахівці, є євроруберойд. Цей матеріал простий в монтажі і разом з цим здатний забезпечити чудову гідроізоляцію покрівлі.

Покрівля - це важливий атрибут екстер'єру будівлі. Тому її старий зовнішній вигляд може зіпсувати весь образ будови. Ремонт покрівлі вирішує відразу 2 проблеми. Він допомагає знизити ризик протікань даху і поліпшити зовнішній вигляд будівлі.

До речі, якщо ви боїтеся, що при покрівельних роботах дах вашого будинку буде пошкоджений, вам краще звернутися до промислових альпіністів. Вони працюють без будь-якого важкого устаткування, тому не завдають покрівлі ніякої шкоди. Саме тому ваш дах залишиться як і раніше естетичним і буде надійно захищений від протікань.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35