Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Що таке індустріальний альпінізм?

Найпростіший промисловий альпінізм можна описати як роботи, виконані на висоті з використанням печерного і альпіністського спорядження. Багато висотників - люди з професійного середовища, любителі скелелазіння або ентузіасти, які досліджують печери по всьому світу.
Що роблять промислові альпіністи кожен день?
Завдання, які виконують співробітники, що займаються професійним промисловим альпінізмом, можуть бути найрізноманітнішими. Основні з них:
• мийка вікон;
• чистка фасадів і дахів;
• зовнішнє утеплення будинків.
У сферу їх компетенції також входить складання та розбирання антен, монтаж освітлення, реклами і захисту від птахів. Крім того, прочистити водостічні труби і всі види жолобів. У зимовий період спектр діяльності промислових альпіністів включає видалення крижаних виступів або снігу з дахів, які недоступні для людей, навчених роботі на великих висотах.
В основному все, що високо, то, можливо доручено промисловим альпіністам:
• будівництво залів і складів;
• стіни;
• стельові елементи;
• вікна;
• піднесення.
У повсякденній роботі висотників найголовніше - це команда кваліфікованих фахівців, які за допомогою відповідного обладнання здатні виконати будь-яке завдання. Безпека не менш важлива. Ось чому, коли наймаєте промислових альпіністів, то отримаєте команду, що складається з професіоналів з необхідними дозволами на висоту і ліцензіями для експлуатації обладнання. Ви також маєте гарантію того, що висотники працюють на сертифікованому і регулярно обслуговуванму обладнанні. Тільки така умова означає, що ви можете бути спокійні за безпеку роботи обраної компанії.
Підйомні роботи вимагають не тільки спеціального устаткування, але і відповідних навичок, набутих під наглядом професіоналів. При виборі компанії, що спеціалізується на промисловому альпінізмі, варто звернути увагу на те, чи мають її співробітники необхідну кваліфікацію, підтверджену сертифікатами і пройденими курсами. Професіонали регулярно проходять навчання з охорони здоров'я і техніки безпеки.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35