Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Електромонтажні роботи і укладання кабелю методами промислового альпінізму

Промисловий альпінізм в наш час стає все більш затребуваним. Це пов'язано з тим, що висотні роботи вимагають постійного контролю і уваги з боку людини. Це можуть забезпечити тільки професійні висотники з великим досвідом роботи. До того ж, залучення до монтажних робіт саме таких фахівців допоможе скоротити витрати на виклик вишки або крана.
Для будь-яких видів електромонтажних висотних робіт першим і одним з найважливіших етапів є прокладка кабелю по фасаду будівлі. Це необхідно для того, щоб в майбутньому підключити рекламні банери, системи відеоспостереження, вивести антени радіопередачі і інтернету і інше. Така робота непроста і вимагає від промислового альпініста не тільки навичок роботи на висоті, але ще і вміння працювати з кабелем. Необхідно з початку і до кінця монтажних робіт стежити за кожним етапом виконання, щоб в подальшому уникнути необхідності ремонту або заміни кабелю. Для цього необхідно врахувати всі чинники, які можуть впливати на кабель в ході експлуатації. Сильний вітер, волога, температура - все це може швидко вивести проводку з ладу. Тому варто подбати про повну герметизацію і міцну фіксацію кабелю до фасаду будівлі. Це реалізується за рахунок прокладки проводів в заздалегідь встановленому захисному коробі. Якщо кабель встановлюють без спеціальних штроб - переконайтеся в тому, що він не провисає і не контактує ні з якими елементами фасаду: балконами, кондиціонерами, інший проводкою і різними деталями будинку.
Для кріплення кабелю використовуються сталеві скоби або кліпси, які монтуються прямо в фасад. Якщо ж необхідний додатковий захист - проводка поміщається в спеціальні гофри з ПВХ.
Електромонтажні роботи на висоті проходять в кілька етапів:

  • Початкова оцінка обсягів роботи і попередня розмітка на фасаді.
  • Монтаж кабелю за заздалегідь визначеним методом укладання.
  • Встановлення додаткових елементів на проводку.
  • Перевірка працездатності кабелю, попереднє підключення.

Промислові альпіністи повинні бути справжніми професіоналами і використовувати якісне обладнання та надійну страховку, адже необхідно забезпечити як безпеку самих альпіністів, так і відсутність можливості падіння з висоти обладнання та інструментів.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35