Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Фізична підготовка промислових альпіністів

Промисловий альпінізм - це не тільки небезпечна робота, але і досить складна у фізичному плані. Працівникам необхідно приділяти достатньо багато часу для поліпшення своєї фізичної форми, адже при роботі на висоті задіяні практично всі групи м'язів. Велике навантаження отримує і серцево-судинна система, для цього в комплекс занять верхолазів зазвичай включені вправи для її зміцнення. Основне навантаження припадає на м'язи живота, м'язи верхньої і нижньої частин тіла. Тому, для підтримки ідеальної форми і тренування всіх груп м'язів, на заняттях необхідно поєднувати елементи різних видів спорту.

Швидка ходьба. Починати можна з простого. Швидка ходьба допоможе налаштувати дихання і судинну систему організму на більш складні вправи з високим навантаженням. Вона допомагає розраховувати свої сили, сприяє зміцненню тіла в цілому, а також покращує вольові якості працівників.

Біг є найкращим і найефективнішим способом для зміцнення всіх груп м'язів. Під час бігу стабілізується дихання людини, тренується серцево-судинна система. До того ж, ранкові або вечірні пробіжки прекрасно підіймають настрій, сприяють поліпшенню загального стану організму. Звичайно, тренуючи одну групу м'язів спеціальними вправами, ви отримуєте більше користі, але ні одна вправа не зможе змусити працювати таку кількість м'язів в цілому, як пробіжка. При бажанні біг можна поєднувати з їздою на велосипеді, це також дуже корисно і знижує навантаження на суглоби.

Для того, що б безпечно себе почувати на висоті, промисловому альпіністові буде мало спеціального обладнання і страховки. Необхідними також є сила рук і ніг, хороший прес, міцні м'язи спини. Біг і швидка ходьба, безумовно, впливають на поліпшення фізичної форми, але заняття в спортзалі або в домашніх умовах також є необхідною частиною підготовки фахівців. Основними вправами, які є базовими навіть при тренуваннях бодібілдерів, є присідання зі штангою і станова тяга. Це найкраща підготовка для м'язів рук і ніг, яка забезпечить безпеку на висоті. У домашніх умовах ефективними будуть підтягування та віджимання, які також сприяють силі рук, тренують передпліччя і м'язи грудей, при цьому роблячи їх не тільки сильніше, але і красивіше.

Виконуючи повний комплекс вправ, промисловий альпініст може впевнено і без проблем знаходиться на висоті, справлятися з роботою, що вимагає фізичного навантаження. Приємним бонусом до його старанням, стане його прекрасний зовнішній вигляд, рельєфні форми і прекрасне самопочуття.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35