Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Як зробити незвичайний подарунок за допомогою промислових альпіністів?

Наближення свят означає, що скоро потрібно буде купувати рідним подарунки. А коли починаєш займатися підбором сюрпризів, здається, що придумати оригінальне привітання просто неможливо. Все, що потрібно людині, у неї вже є. А дарувати всілякі дрібнички не хочеться.

Головне не подарунок, а увага. Найкраще запам'ятовуються емоції, які людина відчуває під час прийняття подарунка. І ми - промислові альпіністи - знаємо, як зробити ці емоції незабутніми.

Новий рік

Батьки хочуть, щоб їхні діти якомога довше вірили в Діда Мороза. Сьогодні це досить складно зробити, так як дитина ходить в дитячий сад або школу. Там друзі можуть переконати його в неіснуванні Діда Мороза.

Але якщо цей символ всіх новорічних свят сам прийде до малюка і з'явиться не звідки-небудь, а з вікна, то дитина обов'язково повірить. Уявіть, скільки приємних спогадів залишиться у нього від різдвяної пори на все життя.

Замовити появу Діда Мороза з вікна можна не тільки для дітей, а й для своїх дорослих друзів. Можливо, в цього персонажа вони не вірять, але Новий рік все одно люблять.

8-е березня і День святого Валентина

Дівчата люблять романтиків. Але до простих подарунків вони вже звикли. Спробуйте здивувати свою пасію звичайним букетом квітів.

А ось якщо такий букет з'явиться з вікна, коли ваша улюблена просто не буде цього очікувати, це зовсім інша справа. Таким подарунком вона напевно буде хвалитися своїм подругам.

Схожий сюрприз можна зробити не тільки своїй коханій, а й сестрі, мамі або інший близькій родичці.

Незвичайне освідчення в коханні

Ви ж знаєте, що історія про те, як чоловік зробив пропозицію руки і серця своїй дівчині, буде переказуватися багато разів? Тому вона повинна бути незвичайною і вражаючою. Зазвичай таку пропозицію роблять в ресторані.

Ну, а ви покличте свою дівчину заміж, прийшовши до неї через вікно, як Джеймс Бонд. Її позитивну відповідь і повагу її близьких вам гарантовано.

Корпоратив

Як проходять всі корпоративні свята? Найчастіше всі вони схожі. Невелика офіційна частина поєднується з невеликим банкетом. Багато з робітників не дуже люблять корпоративи, так як вважають їх нудними.

Ми знаємо, як це виправити. Організуйте підставну появу спецназу в вашому офісі. Наші співробітники з'являться через вікна переодягнені у форму правоохоронних структур. Це напевно полоскоче нерви ваших працівників.

Як би там не було, такий корпоратив вже точно не буде нудним і невеселим.

Дні народження та ювілеї

Який би подарунок ви не вибрали на день народження або ювілей своєї близької людини, головне, як ви його піднесете. Зробіть це ефектно. Промислові альпіністи допоможуть вам в цьому: вони подарують ваш подарунок через вікно або ви можете зробити це самостійно.

Пісня від наших альпіністів

Промислові альпіністи - особистості багатогранні й талановиті. У нас працюють люди, які вміють співати і грати на гітарі. Тому ви можете замовити виконання пісні нашими співробітниками. Напевно, вашій дівчині або дружині подібну серенаду не дарував ще ніхто. Зробіть це першим і закохаєте в себе свою дівчину ще сильніше.

Бажаємо вам веселих і незабутніх свят.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35