Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Монтаж, демонтаж, обслуговування кондиціонерів

Сьогодні кондиціонер є не предметом розкоші, а життєвою необхідністю для багатьох людей. Літо стає все спекотніше, а ось завдяки спліт-системі можна створити максимально комфортний мікроклімат для людського організму. До того ж така техніка дозволяє зігрітися в холоди, коли централізоване опалення не включили або якщо воно слабо працює. Однак придбати кондиціонер недостатньо, його ще потрібно якісно встановити. Так, висотні роботи дозволяють надійно закріпити обладнання, що регулює температуру в кімнаті, на будь-якій висоті будівлі.
Промисловий альпінізм полягає в роботах на великій висоті, забезпечуючи безпеку для самих працівників, мешканців квартири, а також перехожих. Кваліфіковані верхолази швидко і добротно здійснять монтаж і демонтаж обладнання, враховуючи всі побажання клієнта.
Робота по установці кондиціонерів полягає в наступному:

  • Підготовка до монтажу. Спочатку промисловий альпініст досліджує місце кріплення зовнішнього і внутрішнього блоку кондиціонера. Після цього з господарем квартири або будинку обговорюються конкретні місця установки спліт-системи, проводяться заміри, розрахунки, а також вихід дренажної системи.
  • Монтаж. Наступні висотні роботи полягають в самій установці техніки, яка триватиме три-чотири години. Зовнішній блок, що мають у своєму розпорядженні найчастіше під вікном, закріплюють на спеціальних кронштейнах. Після зовнішнього монтажу починається підготовка до завершальних внутрішніх робіт. Згодом установник проводить підключення необхідних комунікацій, тестує герметизацію і починає заправляти кондиціонер.
  • Заправка кондиціонера. Промисловий альпінізм дозволяє здійснювати роботи в тих місцях, де не можна застосувати сходи. Буває так, що кондиціонер припиняє холодити, тому потрібно звертатися до центру обслуговування. Можливо, що техніку слід всього лише заправити холодоагентом.
  • Перенесення кондиціонера. Деяким людям необхідно переставити кондиціонер в інше місце, а також переключити туди всі комунікаційні системи. Подібні послуги також здійснюють промислові альпіністи, які займуться перенесенням, прокладкою інший траси, враховуючи всі нюанси будівлі.

Висотники нашої компанії виконують повний спектр робіт з монтажу, демонтажу та обслуговування кондиціонерів навіть у тих місцях, в яких це зробити практично неможливо. Швидкість роботи, якість і мінімальна вартість послуг - головні переваги промислового альпінізму.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35