Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Монтаж, демонтаж вентиляції, повітроводів

Системи вентиляції є важливими конструкціями в житлових, комерційних і промислових будівлях. Адже повітроводи необхідні для безпеки і комфортного перебування людей всередині будівлі. Однак будь-яка вентиляція згодом зношується, тому потребує оновлення або повної заміни. У висотних будинках демонтаж вентиляції можуть здійснити тільки промислові альпіністи. Особливо це стосується будівель зі значним рівнем стель, а також важкодоступних місць. Промисловий альпінізм допоможе здійснити найскладніші роботи, куди простому будівельникові не добратися, враховуючи всі нюанси плану і схеми будинку.

Процес ремонту вентиляційних труб полягає в:

  • монтажі вентиляційної системи,
  • монтажі обладнання вентиляції,
  • пробитті отворів і різання під комунікації,
  • роботах, які стосуються електромонтажу,
  • маніпуляціях, які сприяють підводці води.

Висотні роботи здійснюють підготовлені і кваліфіковані працівники, які володіють певними навичками, мають потрібні інструменти, матеріали і спорядження для здійснення демонтажу вентиляції і повітроводів. Всі пристосування альпіністів надійно зафіксовані, тому ймовірність падіння на перехожих виключена.
Промисловий альпінізм допоможе в тому випадку, коли вентиляційні системи прочищенню вже не підлягають, а вимагають демонтажу. У цьому варіанті застосовують метод гільзування, який полягає в тому, що в старий канал вентиляції вставляється нова труба з нержавіючої сталі. Такий підхід дозволяє уникнути клопіткого процесу повної заміни труб.

Якщо є необхідність заново встановити труби, то висотні роботи полягають в наступному:

  • Фахівці оглядають вентиляційні схеми, а потім по передбачуваній розмітці закріплюють шпильки відповідної довжини.
  • Після - піднімаються труби, і відбувається безпосередній монтаж конструкції вентиляції.
  • Для стикових частин і на поворотах застосовують інструменти бляхаря, тому що в точності до міліметра неможливо розрахувати з відстані землі параметри прилеглих елементів. Всі виміри робляться на верхотурі.
  • Монтаж повітроводів здійснюється за допомогою лазерних рівнів, так як без них неможливо дотримати чіткість і горизонтальність кутів.

Після монтажу і демонтажу вентиляції необхідно спостерігати за якістю її роботи. Адже в труби регулярно потрапляє пил з повітря, яка засмічує повітряні ходи. А висотні роботи дозволяють регулярно обслуговувати повітроводи на будь-якій висоті.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35