Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Монтаж на висоті - справа рук професіоналів

У наш час будівельні роботи стали однією з найпоширеніших сфер діяльності людини. Особливо, користуватися попитом починають саме висотні роботи. Професійні промислові альпіністи дуже затребувані, адже ця робота небезпечна і вимагає спеціальної фізичної підготовки.
Залучення майстрів промислового альпінізму до монтажу, установки, демонтажу або фарбування металоконструкцій на висоті значно скоротить час і витрати, адже для проведення таких робіт не доведеться замовляти спеціальну техніку або розгортати будівельні ліси.
Альпіністи-монтажники впораються з монтажем рекламних щитів на будинок, сендвіч-панелей, радіо-вишок, різних металевих конструкцій будь-якої форми і складності. Крім цього, справжні професіонали виконають різні види робіт на висоті: демонтаж застарілих та аварійних металоконструкцій, фарбування, зварювання та збирання на висоті, герметизація стиків, а також різні роботи з фасадом будівлі.
При висотних роботах найбільш важливим моментом залишається безпека, як самих робітників, так і оточуючих людей. Тому необхідно подбати про передчасну огорожу території, на якій будуть проводитися роботи, якщо мова йде про великогабаритних металевих конструкціях. Потрібно також подбати про страховку. Забезпечуючи себе страховкою, потрібно врахувати, що вона повинна витримувати на 30 відсотків більше робочої ваги. Крім основної страховки, не варто забувати про додаткову, адже бувають непередбачувані ситуації, при яких саме передбачливість допоможе уникнути нещасних випадків.
Монтаж і демонтаж на висоті - дуже важливий момент при будь-якому будівництві, будь-то перебудови будівель, установка нових конструкцій або повний демонтаж аварійних та застарілих конструкцій. Компанія, яка надає послуги висотних робіт, зобов'язана заздалегідь провести попередній огляд об'єкта і оцінку обсягу роботи. Залежно від складеного плану, робота може виконуватися вручну, або ж із залученням спеціальної техніки.
Якщо вам необхідно в найкоротші терміни і максимально якісно і надійно виконати монтаж або демонтаж металоконструкцій на висоті, будьте впевнені, що вам звернутися саме до промислових альпіністів. Майстри висотних робіт зможуть заощадити не тільки ваші гроші, а й час, адже у них немає необхідності встановлювати додаткове обладнання, будівельні ліси, крани або підйомники.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35