Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Особливості роботи промислових альпіністів


Переважна більшість альпіністів, є людьми, які борються з важкими умовами і небезпеками, що ховаються серед гірських вершин. Тим часом, альпінізм також став способом трудової діяльності і вирішив багато міські проблеми. Робота на висоті - це поширені послуги, які робляться на фасадах багатоповерхових будинків. Промисловий альпінізм - вищий рівень цього виду робіт. Простіше кажучи, це спеціалізована діяльність з обслуговування на обладнанні і досвіді, набутому традиційними альпіністами.

Що роблять промислові альпіністи?

Масштаб діяльності, здійснюваної в рамках промислового альпінізму, величезний. Розвиток технологій приносить з собою проекти ще більш високих конструкцій. Їх обслуговування часто не може здійснюватися за допомогою механічних підйомників. Тут професіонали, які називаються промисловими альпіністами, вступають в дію.

Навички висотників використовуються для:

• миття вікон на хмарочосах;
• очищення дахів;
• ремонту фасадів і димоходів;
• фарбування стін;
• підвішування рекламних банерів;
• надання спеціалізованих послуг.

Висотники проводять перевірки і ремонт високорозташованих телекомунікаційних антен, обслуговують лінії електропередач, а також працюють на бурових платформах. Як видно, вони працюють у багатьох галузях промисловості і є незамінними для власників квартир і офісів на висоті.

Професія промислового альпініста дуже вимоглива. З міркувань безпеки висотниками можуть стати тільки ретельно відібрані фахівці. Кандидат повинен мати хорошу фізичну і розумову підготовку, а також досвід скелелазіння. Люди проходять складний курс, який завершує іспит в даній області, виконуваної на висоті, що забезпечує безпеку робочої зони і знання альпіністського спорядження. Будь-яка помилка може закінчитися смертю, тому кандидатів дуже ретельно перевіряють, щоб колектив працював злагоджено і надійно.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35