Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

«Плюси» і «мінуси» утеплювачів з пінопласту

Сучасний ринок пропонує нам розмаїття матеріалів для будівництва на будь-який смак. Ремонт більше не є тривалою і страшною процедурою, все необхідне можна знайти і придбати в будівельних магазинах, кількість яких зростає з кожним днем. Але тут постає інша проблема, пов'язана з вибором якісних матеріалів. Мало хто замислюється над тим, який вплив на людину мають матеріали, які після ремонту будуть оточувати нас довгі роки. Останнім часом зросла кількість алергічних захворювань, хоча явних причин для цього не було. Але насправді далеко ходити за поясненнями не варто, причини можуть ховатися навіть в нашому домі.

Що ми знаємо про сучасні будівельні матеріали? Пінопласт став безсумнівним фаворитом серед фасадних утеплювачів, але думки про його властивості і вплив на людину розділилися. Багато хто стверджує, що пінопласт при експлуатації виділяє шкідливі для здоров'я речовини, має неприємний запах при горінні, що теж доводить його токсичність. Але це не зовсім так. До складу пінопласту входить 98% повітря і тільки 2% полістиролу, структура якого являє собою безліч заповнених повітрям осередків. Звичайно, в процесі виготовлення використовуються різні засоби захисту матеріалу, які можуть випаровуватися і створювати неприємний запах під час плавлення над відкритим вогнем. Але їх частка зовсім мізерна тому, купуючи якісний пінопласт, ви можете бути впевнені, що вашому здоров'ю нічого не загрожує!

Даний матеріал вже давно довів, що кращого утеплювача для вашого будинку важко знайти. Доказом цього може бути ряд таких якостей і переваг:

Основою складу пінопласту є повітря. Саме це і робить його чудовим теплоізолятором, адже повітря здатно тривалий час зберігати тепло і забезпечувати низьку теплопровідність.

Сумісність з будь-якими твердими матеріалами. Пінопласт сумісний з будь-якими видами штукатурних складів, що дає вам можливість обштукатурити ваш будинок будь-яким матеріалом. Пінополістирол ніяк не впливатиме на них.

Висока біологічна стійкість. Пінопласт прослужить вам довгі роки, адже в ньому не будуть розвиватися і розмножуватися шкідливі мікроорганізми, грибки, бактерії, він не гниє і не піддається впливу комах.

Тривалий термін експлуатації. Пінопласт дійсно можна назвати матеріалом - довгожителем, адже він навіть через 50 років буде мати все ті ж властивості і розміри. У разі різких перепадів температури термін його служби може скоротитися до 20 років.

Стійкість до вогню. Останнім часом для захисту до складу пінопласту почали додавати антипірени - спеціальні добавки, які в разі пожежі самостійно затухають.

На основі всього вищесказаного можна побачити, що пінопласт не несе особливої ​​шкоди здоров'ю людини, а навпаки допомагає йому бути в теплі. Звичайно, як і будь-який інший матеріал, він має свої плюси і свої недоліки. Тому якщо ви вирішили утеплити свої стіни, проаналізуйте всі можливі варіанти матеріалів і зробіть правильний вибір.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35