Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Підйом вантажів на висоту методами промислового альпінізму

У наш час промисловий альпінізм стає все більш і більш затребуваною галуззю будівельних робіт. Але справа в тому, що дана професія має занадто велику кількість тонкощів і труднощів. В першу чергу, фахівець в сфері промислового альпінізму зобов'язаний мати повне уявлення про всі аспекти своєї роботи.
Сьогодні ж все частіше виникає необхідність підйому важких і великогабаритних вантажів на велику висоту, адже не завжди є можливість доставити вантаж через ліфт або сходи, так як просто не дозволяють розміри. Дана технологія надійна, безвідмовна і роками використовується при висотних роботах.
Існує ряд вагомих причин, за якими люди звертаються саме до промислових альпіністів замість того, щоб замовляти кран або вишку.
По-перше, такі послуги дешевше, ніж будь-які інші способи такелажні роботи. Вимагають менше часу для організації та безпосередньо самого підйому. Професійні альпіністи можуть здійснювати підйоми вантажів на висоту до 80 метрів, що може собі дозволити далеко не кожен автокран, а вага вантажу може досягати 5 тонн.
Дуже важливою деталлю висотних робіт такого плану є ще й те, що є можливість контролювати процес підйому. Тобто, коригувати траєкторію, якщо необхідно обійти зовнішні перепони (кондиціонери, рекламні щити та інші виступаючі частини будівлі).
Сама установка для підйому не займає багато простору і за рахунок своєї мобільності може бути розгорнута практично в будь-якому місці і за будь-яких умов, а під час роботи немає необхідності перекривати дорогу або навіть вулицю. На організацію підйому з розібраного стану до повної готовності піде не більше двох годин з урахуванням всіх розрахунків і оцінки роботи.
Окремим питанням залишається безпека таких робіт. Адже при висотному підйомі, в першу чергу, необхідно подбати про безпеку, як робочих, так і безпосередньо самого вантажу. Використовувати потрібно тільки перевірені і якісні кріплення, які зводять шанси зриву вантажу до нуля, а для повної впевненості вантаж необхідно забезпечити додатковою страховкою, крім основних кріплень. Клієнт, в свою чергу, може особисто застрахувати вантаж на випадок непередбачених обставин.
Всі вищезазначені доводи досить вагомі, щоб використовувати послуги промислового альпінізму для підйому великогабаритних вантажів на висоту. Можете бути впевнені в тому, що ваш вантаж буде доставлений на необхідний поверх в максимально короткі терміни.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35