Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Підйом вантажів на висоту промисловими альпіністами

Придбання великогабаритних речей завжди супроводжує проблематичне транспортування, а також скрутна доставка на потрібний поверх висотного будинку. Особливо це стосується квартир, які знаходяться на верхніх поверхах. Якщо у вас не працює ліфт, немає помічників, які погодилися б нести більшу техніку, меблі та інші предмети інтер'єру, то завжди можна звернутися до послуг будівельних альпіністів, так як вони піднімуть вантаж через віконний отвір квартири або балкон. Все станеться швидко, акуратно і за прийнятну вартість.
Підйом вантажу і меблів промисловими альпіністами має ряд незаперечних переваг перед традиційною доставкою замовлення в пункт призначення:
По-перше, моментальне підняття. Завдяки спеціальному обладнанню, яке застосовують промислові альпіністи, вантаж буде надійно зафіксований і негайно піднятий на потрібну висоту.
По-друге, акуратність в роботі. Фахівці проведуть підйом вантажу без потенційної загрози для оточуючих, а також без псування приватного майна на шляху, як наприклад, кондиціонерів, супутникових антен, рекламних щитів, фасаду будівлі і т.д. Під час всього процесу переміщення висотники будуть знаходитися поруч з предметом, тому він потрапить до вас в руки в повній цілості.
По-третє, економія бюджету. Послуги промислового альпінізму не тільки ефективні, але і максимально доступні. Якщо куплені меблі нереально внести по сходах, а ввійде вона тільки через віконний проріз, то варто довіритися висотникам, так як їх робота обійдеться вам значно дешевше, ніж замовлення автовишки та підйомного крана.
Підйом вантажу здійснюється досить просто. Предмет буде підніматися уздовж зовнішньої стіни на альпіністських тросах і кріпленнях. Поверх може бути абсолютно будь-який, так само не важливі перешкоди, які можуть виникнути на шляху.
Вартість робіт промислових альпіністів невисока, але вона варіюється в залежності від складності підняття, а також кількість перешкод на шляху у вигляді предметів на стінці, які можуть заважати плавної транспортуванні вантажу. Вага замовлення також враховується під час розрахунку ціни за послугу.
Сучасні промислові альпіністи завдяки своєму досвіду можуть підкорити будь-висотний будинок, а також здійснити цілий спектр робіт, однією з яких є підйом вантажів на верхні поверхи. Висотники доставлять вам комод, двері, стільницю, диван, шафу, склопакет, ванну, побутову техніку, медичне, промислове й студійне устаткування, яке принести по сходах або загрузити в ліфт важко або неможливо

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35