Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Пофарбувати або відремонтувати фасад можна і на самому верхньому поверсі

Ремонтування і фарбування фасадів - важливі регулярні роботи. Крім того, що фасад - сама видима частина споруди і його естетика відразу кидається в очі, це ще й запорука комфорту всередині приміщення. Ремонт і фарбування на висоті - один із пріоритетних напрямків компанії Альпіністи. Рекомендована частота процедур - раз в 5 років.

Всередині приміщення чомусь вважається ремонт більш неминучий. Але і зовні будівлі - це дуже важливо. Враховуючи, що на зовнішні стіни вплив температури і опадів набагато агресивніше. Фасад старіє, втрачає свою привабливість, тріщини і відколи ведуть до великих руйнувань і впливають на температуру і рівень вологості в будинку.

Наша компанія оперативно проведе роботи на висоті. Професійні послуги будуть надані незалежно від того в якому стані ваш фасад і на якому поверсі. Щоб узгодити складності, ціни - зателефонуйте нам і ми дамо вичерпну консультацію.

Фасад краще ремонтувати вже при перших ознаках руйнування. Це вийде на порядок дешевше. Руйнування накопичуються і поглиблюються швидше, ніж ви собі можете подумати. Не варто відкладати виклик майстра на квітень, вже в березні ми готові працювати. Розшарування, тріщини або плями несуть шкоду будівлі, а ми проведемо весь процес максимально оперативно, з дотриманням всіх норм техніки безпеки. А на роботи надамо гарантію. Професіонали враховують сумісність початкових будівельних матеріалів і тих, з якими будуть працювати. Все для того, щоб в майбутньому уникнути розтріскування або неякісних наслідків.

Комплекс робіт може виглядати наступним чином:

- фарбування водостічних труб і відливів;
- фарбування віконних рам;
- ремонт тріщин, тяги і відкосів;
- нанесення грунтовки на стіни;
- фарбування поверхні стін в 1 або в 2 шари;
- завершення - фарбування решіток.

Ми озброєні усіма необхідними засобами та інструментами для проведення якісного ремонту і прокраски фасадів!

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35