Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Фарбування фасаду будинку: правильний підхід

Фасад - це зовнішній вигляд будівлі, отже, це «представник» власника цієї нерухомості. В даний час станом торгових і офісних фасадів, будівель адміністрацій, центрів і багатоквартирних будинків приділено підвищену увагу. У пакет послуг таких споруд входить зазвичай очищення, миття та капремонт. Але це не весь список, який потребує промислового альпінізму.

Фарбування


Висотні роботи на зовнішній стороні будівлі завершуються тим, що фасад покривають фарбою.

Методи фарбування:

  1. За допомогою пензликів і валиків - вручну;
  2. Використовуючи «підвісну» люльку і будліс - з розпилювачем.

Дуже зручний промисловий альпінізм для реставрації споруд, що знаходяться в області з забудовою або мають складну споруду, так що спорудити лісу або повісити люльку просто немає можливості.
Покриваючи фасад фарбою, промислові альпіністи не тільки надають поверхням будівлі прекрасний і чудовий вигляд, фарба також   захистить поверхню від впливу таких факторів, як:

  1. Підвищена або знижена температура
  2. Палючого сонця в літній час
  3. Перезволоження в холодну пору року

Вона довше збереже будівлю привабливою, прикриваючи її від численних забруднень: міського пилу і автовихлопних газів.

Навіщо потрібне оздоблення фасаду?

В даний час до фарбування будівлі підходять по-різному:

  1. Висотні роботи здійснюють реставрацію пам'яток, але тільки відповідно до документів споруд;
  2. Перетворення центрів і кафе в дивовижні витвори мистецтва;
  3. Альпіністи фарбують фасади багатоквартирних будинків в яскраві відтінки. Сьогодні багато вирішують піти на цей крок, щоб внести емоцій в сіре життя «міських джунглів».

Важливий пункт, який пред'являється до всіх матеріалів для фарбування - це атмосферостойкость. Якщо враховувати, що фарба буде наноситися на стару, то вона повинна бути повністю сумісною. В крайньому випадку, пофарбована поверхня може покритися бульбашками або відразу ж відшаруватися, що абсолютно неприпустимо в плані естетики.
Висотні роботи проводяться в безвітряну, м'яку погоду. Небезпечне вплив сонячних UF-променів на пофарбовану поверхню зробить її менш міцною. Те ж саме можна сказати і про фарбування, яке нанесли на вологу поверхню.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35