Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Свято у вікно

На передодні Різдва може хотітися чогось незвичайного, казкового, оригінального. Промисловий альпінізм надає таку дивовижну послугу, як привітання у вікно. Такий подарунок неминуче привнесе у ваше життя новорічний настрій. Після того, як Дід Мороз через вікно подарує мішок з подарунками ні діти, ні підлітки не забудуть такого привітання. Та й дорослим такий сюрприз часто виявляється до речі.

Дід Мороз - не єдиний варіант привітання у вікно. Це може бути будь-який сценарій або розіграш, наприклад спецназ, серенада, визнання в любові, супергерої і так далі. Все що вам необхідно зробити для замовлення такого привітання, це звернутися до промислових альпіністів, що спеціалізуються на висотних роботах, і замовити у них такий оригінальний сюрприз в Києві. Подарунок буде доречний на день народження і на корпоратив, будь-яке святкування не залишиться нудним! Іноді цей спосіб використовують навіть як можливість вибачитися і налагодити відносини.

Як би там не було організація питання пов'язана з ризиками. Роботу на висоті повинні організовувати тільки фахівці, у яких є спеціальні дозволи. Промальп - це та сфера, в якій без допусків нікуди.

Подарунки в вікно може робити не тільки альпініст компанії, але сам замовник. Це відбувається за допомогою спуску з даху будівлі з повного укомплектування альпіністським спорядженням. Для підготовки потрібно буде пройти денний інструктаж і підписати угоду.

Не упускайте можливість організувати привітання через вікно, ви можете довірити нам сценарій або уточнити якими костюмами ми маємо в своєму розпорядженні. Зателефонуйте нам прямо зараз, щоб уточнити необхідну вам дату і ми зорієнтуємо вас в нашому графіку робіт.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35