Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Переваги миття вікон промисловими альпіністами

Миття вікон у себе вдома не можна вважати важкою роботою. З нею впорається будь-яка домогосподарка. А ось вимити вікна в багатоповерховій будівлі не так легко. Таку роботу досить складно організувати власними силами. Ну а сучасні офісні будівлі зі скляним фасадом і зовсім неможливо вимити без спеціального обладнання.

Проте, чистота вікон принципово важлива. Адже якщо вони забруднені, то вся будівля виглядає неохайно. До того ж брудне скло пропускає всередину приміщень менше природного світла. А це не може не позначитися на працездатності персоналу.

Зазвичай, якщо необхідно професійне миття вікон, найпростіше звернутися до промислових альпіністів. І на те є кілька причин.

Переваги миття вікон альпіністами

Оперативність

Даним фахівцям необхідно мінімум часу, щоб почати роботу. Після прибуття на місце альпіністам достатньо всього лише однієї години, щоб укріпити все необхідне для роботи обладнання.

Приблизно стільки ж їм знадобиться для того, щоб зібрати своє спорядження. Це дуже зручно, якщо раптом ви дізналися про несподіваний візит своїх бізнес партнерів і не хочете, щоб вони бачили вашу будівлю в процесі очищення.

Інші способи мийки вікон не відрізняються такою оперативністю.

Відсутність впливу на роботу співробітників будівлі

Робота промислових альпіністів ніяк не вплине на роботу персоналу, який працює всередині будівлі. Дуже часто буває так, що співробітники навіть не помічають висотників за роботою.

Менша залежність від погодних умов

Якщо вам необхідне миття вікон, то промислові альпіністи можуть виконати цю роботу практично в будь-який день. Вони менш чутливі до погодних умов, ніж, скажімо, підйомна техніка (люльки, крани).

Наприклад, у вітряну погоду альпіністи можуть зафіксувати своє положення на фасаді за допомогою спеціального обладнання.

Миття важкодоступних місць

Такою перевагою володіє тільки метод промислового альпінізму. Якщо працівники будуть мити вікна, перебуваючи в люльці, то навряд чи вони зможуть очистити місця, до яких не зможуть дотягнутися. Промислові альпіністи здатні отримати доступ в будь-яку точку фасаду будівлі.

Мінімальне забруднення прилеглої території

Промислові альпіністи для мийки вікон використовують тільки воду і миючі засоби. Тому вони практично не забруднюють прилеглу до будинку територію.
А уявіть, що буде, якщо до вашого будовою під'їде важка техніка. Зазвичай після її роботи складно зберегти первинну чистоту території.

Економія води і електрики
Альпіністам, щоб помити вікна, електрика не потрібно зовсім. А воду ці фахівці використовують порівняно мало. Для миття невеликої кількості вікон фахівець висотник може обійтися навіть відром з водою. Якщо ж необхідно очистити цілий фасад, то буде потрібно подача води через шланг. Але в будь-якому випадку витрати помірні.

Доступна вартість робіт

Цей пункт є підсумком всіх інших. Промислові альпіністи не використовують у своїй роботі будь-якої важкої техніки. Їм навіть не потрібно багато ресурсів для миття вікон. Висотникам необхідні вода і миючі засоби.


За рахунок цього вартість послуг таких фахівців є більш доступною, ніж ціна послуг-замінників.

Як бачите, миття вікон альпіністами - це просто, зручно і доступно. Вікна будівлі стануть чистими, а робота висотників не як не завадить вам.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35