Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Ремонт церков - один з найскладніших видів реставрації

Ремонтні роботи зовнішньої частини церкви є досить актуальними в наш час. Збереженню храмів та інших релігійних пам'яток приділяється достатня увага, щоб підтримувати їх у відмінному стані.
Незважаючи на те, що старовинні споруди будувалися на довгі століття, вони, як і будь-яка інша споруда, з часом зношуються, обсипаються, псуються, втрачають колишню красу. Варто враховувати і те, що церкви нерідко страждають від нападів вандалів, які значно руйнують певні ділянки священної споруди. Ремонтні роботи зовнішніх стін церкви, фарбування куполів в більшості випадків здійснюється за допомогою зведення будівельних лісів, але складні архітектурні споруди досить часто неможливо відремонтувати традиційним способом, тому краще звернутися за послугами до промислових альпіністів.
Ремонт висотниками проводиться з максимальною економією часу і фінансових витрат. Найняти промислових фахівців буде значно дешевше, ніж спорудити об'ємну конструкцію у вигляді будівельних лісів. Нерідко буває так, що пофарбувати потрібно тільки один купол, а підготовчі висотні роботи, якщо звертатися до традиційного методу ремонту, займуть більше часу, ніж сама реставрація. Промислові альпіністи моментально піднімуться на будь-яку висоту, наприклад, в п'ятдесят-шістдесят метрів і вище, якісно здійснять ремонт фасаду церкви і всіх декоративних елементів.
Реставраційні роботи куполів є одвічною проблемою сучасних церков. Згодом верхівка храму іржавіє, втрачає блиск, стає непривабливою. Нерідко в куполах з'являються щілини, через які вільно затікає вода у внутрішню частину будівлі. Якщо конструкція має перекриття з дерева, то вони починають гнити, розбухати і сипатися. Складність в реставрації даної частини храму полягає в тому, що дістатися на саму верхівку будівлі традиційним методом нереально. Найкраще прийняти раціональне рішення і звернутися за допомогою до професіоналів висотних ремонтних робіт - промислових альпіністів.
Досвідчені будівельники під час виконання складних видів професійної реставрації фасадів церкви, куполів, хрестів будуть діяти гранично акуратно, тому не зашкодять елементи архітектурного декору. Промислові альпіністи зашпаклюють тріщини фасаду, проведуть штукатурні роботи, пофарбують зовнішню частину будівлі, оновлять ліпнину, фрески, позолоту, відремонтують і церковні куполи та хрести.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35