Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Ремонт і утеплення міжпанельних швів в будівлі

Коли настає осінь, в квартирах і будинках часто сиріють кути, в результаті з'являється цвіль, відклеюються шпалери і сиплеться штукатурка. У кімнатах стає незатишно і з'являються протяги. В результаті природних умов пошкоджується герметичність швів між обшивкою.
Закладення швів дає прекрасну можливість вберегти будинок від вологості і холодів. Головним показниками для роботи промислових альпіністів, крім погодних умов, є погано виконані будівельні роботи, не виключено, що в будинку руйнується і сама обшивка стіни. Один з варіантів, який зможе вберегти від таких неприємних моментів - це ремонт фасаду. І допоможе в цьому промисловий альпінізм. Сьогодні висотні роботи дуже актуальні і потребують них як новобудови, так і давно побудовані споруди.

У чому користь висотних робіт?

Промисловий альпінізм - вигідний і найоптимальніший варіант закладення швів. До плюсів роботи віднесемо такі факти, як:

  1. Промисловий альпінізм застосовує тільки спецспорядження, а також відмінно розбирається в матеріалах, які є вкрай важливими для закладення швів.
  2. Висотні роботи виконуються тільки за допомогою високоякісних найсучасніших матеріалів, а також дотримуються новітніх технологій по закладенню швів між обшивками.
  3. Висотні роботи коштують не дуже дорого, а якість робіт, які вони виконали, залишить на тривалий час тепло в приміщеннях і позбавить від протягів і нальоту.

Як відбувається закладення швів?

Висотні роботи по закладенню швів вимагають участі професіоналів. І тому, щоб якісно виконати роботу, необхідно:

  1. Для початку підготувати поверхню, очистити шви від різних забруднень і зіпсованих матеріалів, видалити застарілий розчин і герметик, обробити протигрибковою речовиною.
  2. Після, заповнити шви будівельною піною, на основі поліуретану і коли відбудеться затвердіння матеріалу, всю порожнечу заповнити.
  3. Потім, поки будівельна піна не затверділа, промислові альпіністи покривають утеплювач.
  4. І самим заключним і важливим етапом такої роботи є закладення поверхні шва спецрозчином для гідроізоляційних робіт.

Основною відмінністю в методах закладення в тому, що при класичному способі використовується тільки утеплювач і герметик, а при способі «теплого шва» ще й будпіна з поліуретану.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35