Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Способи очищення скляних фасадів

Висотні будинки, дизайн яких передбачає скляні фасади, вимагають особливого догляду. Від чистоти скла залежить зовнішній вигляд будівлі, його краса і привабливість, а також рівень світлопроникності безпосередньо всередину будівлі. Завжди приємно відволіктися від роботи і подивитися в чисте вікно, тоді і міські пейзажі стають набагато приємнішими і милішими. Для цього скляні або дзеркальні фасади необхідно регулярно очищати від забруднень, що не так то й просто зробити.

Сьогодні безліч компаній надають послуги промислового альпінізму, де професійні висотники завжди готові допомогти вашій будівлі залишатися в чистоті і приваблювати погляди перехожих.

Фахівці можуть виконати миття фасадів одним із способів:

  1. При постійній подачі рідини. Вода, за допомогою компресора встановленого на даху, подається по шлангу до спеціальної щітки працівника. З щітки вода потрапляє на поверхню і верхолаз, вертикальними рухами видаляє забруднення. У роботі використовуються інструменти різних розмірів і з різних матеріалів, для дбайливого очищення крихких поверхонь. У комплекті спорядження у альпіністів завжди є спеціальні присоски, за допомогою яких вони добираються до місця очищення і фіксують своє становище. Спорядження розробляється спеціально для промислових робіт, і гарантує безпеку працівників навіть при нестабільних погодних умовах і поривчастому вітрі. Користуючись способом безперервної подачі води, якість очищення фасадів стає досить високою, але найчастіше цим методом користуються для робіт на великих об'єктах.
  2. У разі необхідності очистити будівлі меншого розміру, економніше буде скористатися способом очищення «з відра». Цей варіант не тільки економить ваші фінанси, але і значно скорочує час процедури. Альпіністам не потрібно встановлювати компресори, розгортати шланги і підключати їх. Фахівці роблять все так само, як і в першому варіанті, тільки вода до них не надходить зі шланга, а знаходиться в відрі, яке вони беруть з собою. Кількості рідини, яку вони можуть підняти з собою, цілком достатня для відстані 100 метрів.

Для якісного очищення вікон важливими є і хімічні засоби, які використовують альпіністи. Вибираються вони, виходячи із загального бюджету робіт, погодних умов і рівня забруднення фасаду. Дуже часто на скляних поверхнях з'являються іржа, сольові потьоки, водні камені. Різні речовини можуть виділятися і з самих будматеріалів, в разі поганої герметизації при спорудженні будівлі. Протягом деякого часу вони тонким шаром покривають поверхню фасаду і очистити їх потім досить складно. Разом з дощовою водою на скло осідають домішки, що потрапили в атмосферу із промислових газів і відходів. Зовнішній вигляд всієї будівлі псують патьоки іржі, які з'являються при поганому фарбуванні металевих конструкцій. У таких випадках простого миючого засобу буде мало, і промислові альпіністи використовують більш концентровані речовини.

Турбота про чистоту скляного фасаду дозволить вам щодня насолоджуватися чистотою виду з вікна, а професіонали промислового альпінізму завжди швидко і якісно зможуть вам допомогти в цьому.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35