Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Балконні козирки вимагають ремонту

Ремонтні роботи з балконними козирками, покрівельні роботи, ремонт дахів балконів - все це входить в послуги промислового альпінізму. Висотні роботи - відповідальна і непроста робота, але фахівці-верхолази в Києві зможуть підійти до питання з усім професіоналізмом.

Ремонт балконних козирків, даху, покрівельні роботи - все це багатоетапні процеси, які можуть включати в себе герметизацію (гідроізоляцію) і фарбування та інші дрібні обслуговування. Покрівельні роботи відбуваються за допомогою євроруберойду. Облаштування м'якої покрівлі на дахах балконів і балконних козирках краще довіряти професіоналам з багаторічним досвідом роботи, якими ми, по суті, і являємось.

Євроруберойд - це матеріал, що наплавляється, рулонний матеріал, який виготовляють з бітумно-полімерних сумішей. Ми вибираємо тільки якісний матеріал: міцний, еластичний, який не піддаватиметься гниттю і забезпечить надійну адгезію (зчеплення) з бітумом і / або бетоном.

Існують два найбільш популярних типу руберойду: покрівельний і підкладковий. Другий використовується як нижній м'який шар покрівлі. Покрівельний тип (з зернистою присипкою) - використовується в якості верхнього шару. Щоб почати покрівельні роботи потрібно підготувати поверхню.

Перед тим, як почати плавити руберойд, важливо обробити поверхню даху балкона або балконного козирка, в залежності від завдань. Поверхня повинна бути належним чином підготовлена: зачищена від сміття, пилу і старих залишків руберойду. Майстри проаналізують необхідний штукатурний шар. Після, на спустошену поверхню варто нанести праймер - бітумну мастику.

Далі вже можна наплавляти нижній, підкладковий шар руберойду, як правило це відбувається за допомогою бензинового або газового пальника.

Після на балконні козирки кладеться наплавлений покрівельний шар з зернистою посипкою (покрівельний тип). Коли робота виконана, стики руберойду треба промазати бітумною мастикою і ставляться бляшані козирки там, де руберойд примикає до стіни. Дізнайтеся ціни за номером вказаним на сайті!

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35