Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Арбористика — це робота з деревами за допомогою альпіністського обладнання. Найбільш часто проходить робота в умовах міста: в житлових кварталах, парках і присадибних ділянках. Дерева потребують обслуговування і догляду тому, що цикл життя їх пов'язаний з ризиком руйнування, що несе в собі небезпеку для людей: важкі гілки можуть падати. Також арбористика це догляд за деревом — його лікування, кронування для правильного росту; зміцнення крони і так далі. Даним напрямком вельми успішно займаються промислові альпіністи, які спритно, за допомогою альпіністського спорядження можуть спилювати не тільки гілки, а й самі дерева, безпечно для людей і навколишнього простору.

Арбористика зародилася в великих містах у другій половині 19 століття. Тоді перші організації зайнялися обслуговуванням дерев в урбанізованих ландшафтах.

Що включає в себе процес роботи:
- в першу чергу, це аналіз і огляд дерева. Трапляються спірні випадки, коли важливо розуміти, чи варто дерево видаляти або можна залишити;
- узгодження часу і списку необхідних робіт;
- обслуговування рослини арбористом. Проводяться всі необхідні дії по видаленню або продовження терміну життя дерева.

Робота промислових альпіністів завжди пов'язана з ризиками. У професіоналів повинні бути допуски, спеціальні дозволи на проведення робіт. А також технічні засоби і інвентар. Надійне обладнання арбористу — запорука безпеки. Ніщо не повинно заважати майстру виконувати свою роботу по вищому розряду. Завдяки професіоналізму фахівців дерева залишаються здоровими і не загрожують життю людей. В запасі у промислового альпініста завжди кілька ідей і варіантів вирішення завдань. Звертайтеся до майстрів з питаннями щодо вашої ситуації. Ми будемо раді відповісти!

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35