Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Панельні будинки мають ряд недоліків, серед яких погана герметичність деформаційних швів. Іноді ситуації бувають настільки посилені, що в квартиру буквально потрапляє вода. З цими та аналогічними проблемами відмінно справляються верхолази.

Промислові альпіністи серед широкого асортименту своїх робіт виділяють герметизацію міжпанельних швів на висоті.
Ремонтують стики в багатоповерхових будинках з наступних причин:
- цвіль і грибок у квартирі, вогкість;
- протяги:
- підвищені тепловтрати в холодну пору року;
- збереження герметичності і комфортного мікроклімату квартири влітку.

Порожній і не утеплений шов промерзає в зимовий період року. Іноді він залитий цілком бетоном, що теж зовсім не рятує ситуацію.

Наша компанія використовує при закладенні швів сучасні безпечні і надійні матеріали. Ми суворо дотримуємося технологій утеплення і гідроізоляції стиків між панелями. Роботу на висоті повинні виконувати професійні промислові альпіністи, з допусками і всіма дозволами на проведення робіт.

Герметизація міжпанельних швів в Києві - процедура користується попитом круглий рік. Стан міжпанельних швів залишає бажати кращого. Іноді - це гостра необхідність і ми готові приступити до роботи максимально швидко і впоратися із завданням в найкоротші терміни. Столиця - це завжди конкуренція тому ми ретельно стежимо за якістю, рівнем сервісу і ціною на наші послуги.

Закладення швів в каркасно-панельних будинках проходить в кілька етапів:
- розтин швів. Повне або часткове;
- зачистка;
- герметизація.

Також може проходити поверхнева герметизація стиків.
Використовуючи сучасні методи і технології ми зможемо забезпечити вас комфортним будинком. З усіх питань звертайтеся за вказаними телефонами, будемо раді допомогти!

 
← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35