Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Монтаж водостоку

Якщо в спорудженні відсутня система зовнішнього водостоку - стіни постійно намокають і як наслідок - руйнуються. Можна постійно проводити їх ремонт, а можна налагодити або встановити водостоки. Така система ефективно відводить як талу, так і дощову воду з даху будівлі і захищає стіни. Який би сильний дощ не пішов - вода буде залишатися в жолобі. Промислові альпіністи можуть монтувати водостік таким чином, щоб ваш будинок не втратив естетичний вигляд. Варто відзначити, що будинки з водостоком не страждають від грибка, цвілі й вогкості, всередині зберігається домашній затишок.
Промислові альпіністи можуть максимально надійно встановити систему водостоку на різній висоті і у важкодоступних місцях. Для цього зовсім не обов'язкова складна техніка, а фахівці можуть відразу приступити до завдання. Завдання типу замінити, демонтувати, або виправити водостічні труби вирішуються дуже швидко, якщо за справу беруться професіонали. Системи водостоку не вічні і можуть псуватися, гнити і т. Д. Зверніть увагу: ремонт та заміну системи водостоку краще починати до настання сезону дощів. Цілком зручно поєднати його з ремонтом покрівлі, яка також впливає на застій і затікання води.

Очищення: методи і інструменти

Кожне спорудження має потребу в гарній водостічній системі, тому очищення водостоку повинне проводитися в середньому раз на рік. Таким чином ви продовжите термін його служби. У трубах і стоках можуть застрявати листя і гілки, які успішно блокують прохід води і створюють складнощі у налагодженій роботі. Щоб самостійно почистити водостік вам знадобиться:

  • драбина;
  • тканина, ганчір'я;
  • лопатка-совок;
  • водопровідний шланг

.

Спочатку почистіть покрівлю від сміття совком. Стійка драбина - обов'язкова. За допомогою напору води видаліть залишки бруду з покрівлі і в стоках.
Порада: натягніть на водостік сітку із синтетичного матеріалу, щоб вона перешкоджала накопиченню засмічення.
Перевірте нахил водостоку, якщо він трохи нахилений - вода не буде застоюватися. Перевіряйте стоки на предмет тріщин і відколів. Місця з'єднань можуть протікати. Після морозів могли утворитися тріщини. Запобігайте процесу корозії. Система водостоку не повинна гойдатися - важливо добре її закріпити.

Допомога фахівців

Так чи інакше - процес очищення водостічної системи досить непростий і може бути небезпечний. Довіривши цю задачу фахівцям, ви отримаєте відмінну водостічну систему без засмічень, отримаєте гарантію і професійні поради. Частка зовнішніх систем може здійснюватися двома способами: гідродинамічним і механічним.
У першому випадку - це очищення труб під напором води. Тут використовуються насоси зі спеціальними насадками і гідроголовкі різних розмірів і форм.
Механічний спосіб застосовується з трубами від 2 см до 0,6 м. Майстри використовують спіралі і сталеві шланги зі сталі. Також можна використовувати комбінування способів, в кожному разі - індивідуально.
Проводьте чистку водостоку в кінці осені перед морозами або на початку весни.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35