Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Очищення фасаду будівлі після пожежі

Промисловий альпінізм, крім здійснення будівельних, монтажних, ремонтних робіт на фасадах будівель, зачіпає ще й клінінгові послуги, миття вікон. У цій статті ми обговоримо післяпожежні зовнішні роботи. Позбутися від наслідків пожежі, як відомо досить складно. Це трудомісткий процес, який вимагає сил і часу. Щоб очистити фасад будівлі від обгорілих плям, кіптяви і сажі, потрібно вдатися до професійних альпіністів, які знають, що таке висотні роботи. Вони очистять поверхню навіть у важкодоступних місцях і позбавлять стіни від неприємного і шкідливого запаху чаду.

Технологія очищення будівлі

Існують кілька способів позбавлення поверхонь від кіптяви. У кожній ситуації підхід буде свій. Технологію чистки вибирають в залежності від пошкодженої площі, термінів в які потрібно позбавиться від проблем, розташування будівлі і т. д. Популярним способом є очищення лужними і кислотними хімічними засобами. Також досить часто промислові альпіністи вдаються до використання піскострумних установок і до методів гідроабразивного очищення.

Хімічний вплив

Якщо ви вирішили застосувати цей спосіб, то, напевно, маєте в своєму розпорядженні час. В процесі очищення будівлі хімічними засобами альпіністи більшу частину роботи проводять вручну. Тому термін здачі об'єкта і ціна такої праці буде вище за інших. Нерідко ситуація складається таким чином, що це єдиний можливий спосіб корекції фасаду.

Піскоструйна обробка

Даний вид можна назвати інноваційним. Абразивні інструменти під тиском приберуть наліт і кіптяву. Коли хімічні засоби не справляються (це буває у випадках з осілою сажею) виручить піскострумне обладнання. Цей метод швидко і з легкістю очистить стіни. Специфіка його така, що при роботі буде утворюватися велика кількість пилу, тому люди не повинні проходити поблизу об'єкта, а працівники використовувати засоби захисту. Цей спосіб, на відміну від хімічного є більш екологічним та стіни не вберуть агресивні хімічні засоби.

Гідроабразивне очищення

Саме поняття гідро - означає водний. Спосіб передбачає очищення післепожежного нальоту за допомогою води з піском. Цей спосіб в рази знижує утворення пилу. Але швидкодія його буде на порядок нижче через потужність обладнання.

Гідродинамічне (гідроджеттінг) очищення стін

Схожий спосіб з попереднім. Гідроджеттінг очищає поверхні за допомогою води під великим тиском. Водяний струмінь швидко і відмінно відокремлює сажу і гар. Якість виконаної роботи буде залежати як від навичок промислових альпіністів, так і від потужностей обладнання.
Професіонали допоможуть впорається з післепожежними роботами і приведуть в лад зовнішні стіни споруди.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35