Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Очищення даху від снігу: що потрібно про це знати?

З настанням зими у всіх власників і керівників висотними будівлями з'являється одна серйозна проблема: обмерзання і засніженість даху. Чому цьому питанню варто приділити увагу?

По-перше, неочищена від снігу та бурульок покрівля становить небезпеку для пішоходів на вулиці. Відомо чимало випадків, коли груда снігу, зірвавшись з даху падала на людей. Іноді це призводило до летальних наслідків.

По-друге, засніженість даху загрожує цілісності самої будівлі. Бурульки можуть обірватися і пошкодити фасад будівлі, водостічні труби, електричні дроти або кондиціонери.

Уже цих 2-х причин цілком достатньо для того, щоб задуматися над очищенням покрівлі.

 

Що потрібно знати про прибирання снігу і льоду на даху?

Здавалося б, а що тут складного? Звернувся до фахівців і все вирішено. А в яких випадках потрібно до них звертатися? Та й до кого звертатися, в кінці кінців?

Ми радимо проводити очистку снігу хоча б раз на місяць. Такий підхід допоможе уникнути неприємних форс-мажорів. Якщо робити очищення рідше, то товщина намерзлого льоду зможе досягнути приблизно 10 см. І тоді його вже практично неможливо очистити за допомогою стикової лопатки. А використовувати для таких цілей лом не рекомендується, так як він може пошкодити покрівлю.

Тепер перейдемо до питання вибору фахівців. Загалом, впізнати справжніх фахівців цілком можливо по 2-м показниками: ціною і відгуками.

Послуги фахівців-висотників не можуть коштувати дешево. Якщо вам пропонують занижену ціну, то, швидше за все, з вами будуть працювати некваліфіковані працівники. Цілком ймовірно, що вони не врахують якихось деталей і зашкодять дах або фасад будівлі.

Відгуки про роботу висотників допоможуть вам вибрати справжніх професіоналів. Якщо відгуків немає, то задумайтеся. Можливо, фахівці не такі вже й фахівці.

 

Правила очищення дахів від льоду і снігу

  1. Ми проводимо очищення даху від бурульок та засніженості в світлий час доби. Звичайно, не завжди обставини дозволяють працювати саме так. При роботі в темний час дня місце очищення та місце під будівлею, куди можуть впасти сніг і лід, повинні бути добре освітлені.
  2. Наші фахівці проводять рівномірне очищення покрівлі від снігу. Це дозволяє не перевантажувати окремі ділянки даху.
  3. Під час робіт є ризик пошкодження покрівлі. Щоб знизити його, ми не очищаємо покрівлю будівель повністю. Наші фахівці залишають приблизно 5 см снігу. При цьому звіси дахів ми очищаємо повністю. Це запобігає утворенню бурульок знову.
  4. Під час очищенні дахів, падіння снігу вниз неминуче. Наші фахівці стежать за тим, щоб падаючі брили не зашкодили фасаду будівлі, різноманітним вивіскам і світловим коробам, електричним та світловим дротам, насадженням і загальному благоустрою прилеглої до будівлі території.
  5. Ми стежимо за безпекою, пішоходів, які проходять під будівлею. Для цього під будовою огороджується ділянка землі, куди може впасти сніг або лід. Також в деяких випадках ми вважаємо обов'язковою присутність під будівлею чергового, який міг би стежити за ситуацією. До речі, дуже важливо попередити, прилеглих жителів про майбутнє очищення покрівлі, щоб вони не паркували свої авто в зоні проведення робіт.
  6. Скидати сніг або бурульки в водостічні труби заборонено. Ми б порекомендували на холодну пору року закривати їх воронки. Це буде перешкоджати накопиченню в них снігу.
  7. На дахах часто знаходиться чимало проводів і антен, які перебувають під напругою. Наші фахівці знають це і уникають дотику до таких об'єктів. А ось некваліфікований працівник може і не знати про подібну небезпеку.
  8. Після завершення робіт ми ретельно перевіряємо стан покрівлі. При виявленні будь-яких порушень – усуваємо їх.


Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам підібрати гідних працівників для очищення даху від льоду і снігу.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35