Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

У зимовий час підвищується ризик опадання з дахів бурульок, криги, крижаних масивів, які можуть сильно травмувати людину. Щоб такого не відбувалося потрібно вчасно прибирати сніг і кригу з дахів і карнизів, чим займаються промислові альпіністи. Професіонали в Києві можуть оперативно і безпечно очистити спорудження в зимовий час не дивлячись на погодні умови. Не варто чекати розмерзання, коли сніг стане важким, робіть заходи вже зараз. Трапляється, що крижані брили завдають непоправної шкоди майну: машинам, припаркованим біля будівлі, не кажучи вже про смертельну небезпеку для людей.

Промислові альпіністи легко справляються з роботою на висоті і працюють за цілком демократичну вартість. Зливові труби також часто містять в собі в морози брила льоду, які в будь-який момент можуть зірватися і полетіти вниз. Для прибирання снігу на висоті потрібен професіоналізм і вправність, дотримання правил техніки безпеки і, поза сумнівом, великий досвід. Робота пов'язана з ризиком. Утриматися на слизькому, особливо на похилому даху важко, як і виконувати роботи по очищенню снігу, льоду, бурульок з даху. Тому не варто коливатися ні секунди роздумуючи над тим, чи самостійно очистити дах від снігу або запросити фахівців. Професіонали своєї справи зроблять роботу швидко і якісно, ​​не ризикуючи при цьому ні чиїм життям.

Намерзлий сніг - колосальне навантаження на покрівлю, водовідводи, перекриття. Це руйнує обробку і матеріал фасаду, конструктивні деталі. Бурульки на її карнизах дуже псують водостічну систему. Звертаючись до промислових альпіністів, ви однозначно економите на руйнування м'яких покрівельних матеріалів. Не потрібно чекати руйнувань - замовте професійну очистку покрівлі від снігу та криги.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35