Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Відремонтувати і пофарбувати фасад будинку, будівлі

Навряд чи хтось стане заперечувати необхідність стежити за профілактикою ремонту фасаду будівлі. Вчасно провести закладення швів, заштукатурити тріщини, пофарбувати фасад - значить забезпечити безпеку і заощадити на ремонті через час. Хоч сперечатися про профілактику мало хто стане, але далеко не кожен вчасно подбає про ремонтні роботи. Особливо, якщо процес складний тим, що виконувати його потрібно на висоті. Але це тільки на перший погляд проблема. Яку швидко і відповідально беруть на себе промислові альпіністи.

Робота фахівців проходить зі страхувальними і допоміжними засобами: кріплення, мотузка і альпіністське спорядження. Альпіністи Києва виконують на висоті роботи різної складності. При необхідності організовують оренду допоміжних інструментів: колисок, лісів, автовишок. Майстри знають методики ремонту фасаду, а також зможуть професійно помити вікна, провести монтаж і демонтаж обладнання або реклами. Також промислові альпіністи роблять поздоровлення у вікна і кронують / спилюють дерева.

Висотні роботи - це процес ремонтно-будівельний, різного рівня складності. Висотники виконують роботи на висоті і часто в важкодоступних місцях. Ось чому ця ніша так важлива і окрема від простих будівельних робіт. Промисловий альпініст мобільний, на відміну від інших ремонтних працівників і може працювати там, де не впораються інші.

Фасадні роботи добре робити в суху пору року, але не спекотну, ідеальна пора - вересень. Час, коли потрібно подбати про утеплення. Промислові альпіністи помиють вікна і очистять фасад від забруднень. Зроблять профілактичні, доремонтні роботи. Зараз, до речі, ідеальний час щоб пофарбувати фасад. Також альпіністи будуть доречні взимку, вони зможуть забрати сніг з дахів, видалити небезпечні бурульки і очистити поверхні від криги.

Промисловий альпінізм також відповідає і за покрівельні роботи. У нашій компанії є свої унікальні методики і технології переміщення і страховки.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35