Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Піаніно в вікно? Що завгодно!

Підняти будь-який вантаж, меблі можна на висоту і занести через вікно. Такі завдання вирішують промислові альпіністи. Підйом негабаритного вантажу в Києві можливий в будь-яку будівлю, якщо немає можливості підняти його ліфтом. Негабаритний вантаж вагою до 400 кг ми піднімаємо на висоту приблизно 100 метрів. Якщо вантаж понад 400 кг це обговорюється індивідуально з аналізом місця і супроводжуючих можливостей.

Часто при покупці меблів виявляється, що вона не проходить в квартиру. Це не проблема, навіть якщо ви зіткнулися з ситуацією після покупки цієї самої мебелі. Промислові альпіністи піднімуть і занесуть через вікно будь-який абсолютно вантаж (шафи, дивани, дзеркала, піаніно, ванну і т. д).

На жаль, навіть при робочому ліфті ширина сходових прольотів не дозволяє пронести меблі або вхідні двері не настільки широкі, як найбільше вікно в кімнаті, тоді фахівці майстерно занесуть все необхідне через вікно. Промислові альпінсти враховують всі складнощі пов'язані з підйомом: вага, складність, дерева та інші комунікації. Висотники використовують, як правило, техніку поліспаста, яка дозволяє зменшити зусилля необхідне для підйому важкого вантажу. Таким чином практично будь-який чоловік зможе підняти вантаж вагою до 150 кг! У випадках, коли використання методу неможливо майстри організовують електричні лебідки, автотехніку і вирішують поставлене завдання.

Підйом вантажу промисловими альпіністами виходить дешевше ніж організовувати лебідкові механізми або автовишки. Як правило, фахівці справляються з будь-якого поставленого завдання якісно і в короткі терміни.

Ви можете прямо зараз дізнатися вартість підйому конкретного вантажу зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті товару і наші фахівці поставлять для відповіді уточнюючі питання.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35