Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Помити вікна і фасад на висоті

 

Промисловий альпінізм пропонує послугу клінінгу - миття вікон і фасаду. В Україні не так давно ця послуга стала набирати обертів. Чим більше новобудов з великою кількістю засклення і сложнодоступних вікон, тим популярніший напрямок. З сучасними будівлями на висоті легко справляються промислові альпіністи. Помити вікна, пластик, фасад, композитні матеріал легко можна довіряти професіоналам. І тільки професіоналам, так як це дуже небезпечний вид діяльності і без спеціальних допусків і страхувальних засобів тут не обійтися.

Як правило, з потребою помити вікна ми стикаємося два рази в рік. Деяким досить одного. Чим рідше це робити, тим міцніше наліт на склі і складніше потім проходить очищення. На фасад доводиться постійний вплив кислотних дощів, пилу, бруду, ультрафіолету і морозів. Страждає також скло, пластик і метал, іноді відмити їх просто не можливо без шкоди верхнім верствам матеріалу. Тому не варто чекати критичної фази.

Особливо тоновані дзеркальні вікна з напиленням металів цирконію, хрому, нікелю або їх оксидів сильно уразливі до руйнівних факторів навколишнього середовища. Тому їх потрібно мити раз в квартал і правильним способом. Безліч точок на фасадах, висоли, водний камінь, все це ми зможемо відмити кислотами, лугами та професійним механічним способом (серед реквізиту є спеціальні скребки та засоби). Кожні треті тоновані вікна не відмиваються повністю, без пошкоджень. Є метод шліфування скла, не з дешевих, але може допомогти вирішити задачу.

Мийка тонованих вікон може закінчитися з білими патьоками, які неможливо відмити. Правильно мити вікна після сезону дощів. Якщо потрібно очистити скляний купол, стелю або вигнуті, похилі, діагональні, горизонтальні вікна, пам'ятайте, що в перебігу короткого часу на них осяде пил знову і результат може виявитися не так помітний.

Промислові альпіністи готові оперативно відреагувати на вашу заявку, очистити фасад, помити вікна, порадувати безпекою і доступною ціною.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35