Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Попередник дюралайта - холодний неон

Популярність світлових прикрас не знижується, а навпаки зростає. Великі міста використовують цей красивий і ефективний спосіб для залучення уваги в рекламних цілях. Одним з видів яскравої і барвистої реклами є оформлення вивісок холодним неоном. Різнокольорові вогні рекламних щитів безумовно привертають увагу людей, освітлені вітрини виглядають дуже привабливо, локальні світіння надають місту незвичайний сучасний шарм і піднімають настрій перехожим.
Холодним неоном можна прикрасити як магазини, офіси, будинки, салони (внутрішні приміщення), так і сади, площі, парки, вулиці. Гнучкий флекс-неон - принципово нова система, створена на основі світлодіодних технологій. Унікальна структура і висока яскравість світлодіодів LEDNEON-flex дозволяє вивіскам рівно освітлюються і бути яскравими. Примітно, що термін служби такого матеріалу складає близько 100 000 годин. З холодного неону дуже просто гнути потрібні форми, літери. Бульвари і алеї західних міст вже кілька років висвітлюються такою системою. На сьогоднішній день на українському ринку є різноманітні кольори гнучкого неону за допомогою, яких можна формувати повнокольорові, завершення зображення.

Купити холодний неон можна і на просторах інтернету. Його існує кілька видів починаючи від класичних, закінчуючи найсучаснішими. Ціна різнитися залежно від якості освітлення і геометрії світловий трубки. Промислові альпіністи часто стикаються в своїй роботі з необхідністю монтажу холодного неону. Гнучкий флекс-неон міцний, довговічний і здатний працювати більше 10 років. Еластичний шнур не стирається на згинах, зав'язується у вузли, і володіє ударостійкими характеристиками.
Погодні умови жодним чином не впливають на яскравий шнур. Діапазон його робочих температур від -45С до + 60С. Тобто в нашій країні його можна використовувати беззастережно. Також товар легко транспортувати і монтувати. Холодний неон відрізняється малим енергоспоживанням, так що вкладення в подібну систему освітлення будуть дуже вигідними.
Холодний неон світить яскравіше і більш насиченою, ніж його попередник - дюралайт. У Києві його легко помітити на ТРЦ, великих магазинах і салонах. Ультраякісне освітлення обов'язково приверне увагу оточуючих.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35