Київ   (044) 247 92 95   (050) 292 80 72   (093) 761 46 51
Харків (095) 69 66 888
русукр
ВИСОТНІ
РОБОТИ

Причини промерзання стін, кутів і стиків в вашому домі

На жаль, сьогодні проглядається така тенденція, коли недобросовісні будівельні компанії і фахівці висотних робіт намагаються всіляко заощадити на матеріалах і по-мінімуму затратити час для здачі об'єкта. Така «халтура» і призводить до погіршення якості об'єктів житлового фонду. І найголовніше, від такого неподобства не застрахований ніхто - ні житель звичайного панельного будинку в спальному районі, ні господар квартири в елітній новобудові. І ось через кілька років безтурботного життя в рідних стінах раптом виявляються всі недоліки, які були допущені ще на стадії будівництва.
Найпоширеніша проблема - промерзання міжпанельних стиків (швів). Причини промерзання потрібно шукати в неякісному закладенні стиків, порушення технології приготування цементного розчину для замазування шва, економії на монтажній піні при заповненні швів. Дуже часто причиною промерзання стає неправильна герметизація міжпанельних швів. У цих випадках точка роси розташована всередині стіни, через що на стінах і з'являється грибок і цвіль. В результаті ваш сучасний і дорогий ремонт буде геть зіпсований непрезентабельним видом кутів. До того ж, така цвіль і грибок у квартирі несуть велику небезпеку для здоров'я людини.
Часто можна зустріти проблему неправильно встановлених металопластикових вікон і відливів до них. Результатом такого промаху стає вогкість на схилах і підвіконнях. Вирішити проблему можна, утепливши укоси із зовнішнього боку вікна і правильно встановивши відливи.
Рідко, але все ж зустрічається така проблема, як «дефект панелі». І в залежності від ступеня порушень при будівництві цей дефект може відрізнятися за своєю силою. Панель може стати повністю непридатна як тепло- і гідроізолятор, або ж в ній частково утворюються «мости холоду». Як би там не було, результат буде один - замокання стіни або її частини.
Що в разі всіх перерахованих вище проблем роблять «постраждалі»? В першу чергу господар квартири вирішує утеплити стіни всередині квартири. І допускає першу серйозну помилку. В результаті такої дії точка роси перенесеться в те місце, де буде кріпитися утеплювач до стіни або усередині панелі. Як підсумок - через кілька років панель або стіна просто зруйнуються. При цьому цвіль і грибок не зникнуть, а стануть лише розмножуватися між утеплювачем і стіною.
Звичайно ж, ніхто не застрахований від недобросовісних будівельників. Однак ви можете взяти під контроль якість виконання висотних робіт, найнявши справжніх фахівців у цій сфері. І тут вам на допомогу прийдуть рекомендації знайомих, реальні відгуки про компанію в Інтернеті, рекомендації незалежних експертів.

← Вернуться к списку статей
веб-студия «WeZoom»
10 из 10 35